2733
2734

چون خیلی بی چشموروهست هرچی بهم میده بعدا ازمن پس میگیره ،بهش گفتم نمیخوام چون میدونم بعدامیایذازمن میگیریش ،همین گوشیه شکسته خودموترجیح میدم چون خودم خریدمش منتی هم کسی نمیزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بگو بخره ولی دیگه بهش نده خواست بگیره همین گوشیتو بهش بده

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

شر ی بحثی قبل عید شوهرم میخاست گوشی و‌طلاهامو‌بگیره بعدش اومد معذرت خواهی ولی گفتم عمرا ب اون گوشی دست بزنم گوشی قبلیم a12بود مجبورش کردم برام ۲۴ اولترا بگیره تا آدم شه

چرا گفتی نمیخای یا گوشی میخریدی یا اندازه پول گوشی طلا میخریدی نخری هم قدر نمیدونن 

آخه یه چی بهم میده ازم میگیره مثلا برام لباس میخره بعدش میگه پس بده یاالنگومیخره ازم میگیره میگه میخوام بدم زن دوم ،یااثاثهای کهنشوبهم دادبعدالان همش منوبازخواست میکنه میگه چی شدن اثاثها

2706