2752
2734

دیروز گفت همون رندش که گفتی 

الان دیدم هزینه اون مقدار اضافه رو حساب کرده 

مثلا باید ۲ کیلو می‌شده ۲کیلو و ۳۰۰ کیک‌شده 

الان من اون ۳۰۰ گرمو باید پولشو بدم،؟

آره عزيزم کیک تقریبی هست

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

سلام آره‌. طبیعیه.همیشه یا یه کم کمتر میشه یا بیشتر.باید پولشو بدی

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کیک سفارش دادم شد ۴۰۰.وقتی رفتم تحویل بگیرم۵۰۰گرفت.

تازه اون که نامردی کرد. روش گفته بودم با خامه تزئین نکن‌. عمدا یه عالمه خامه زده بود عوضی و وزن کیک رو برد بالا. خودم اگه بودم بهش میگفتم.شوهرم رفت تحویل گرفت

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
من کیک سفارش دادم شد ۴۰۰.وقتی رفتم تحویل بگیرم۵۰۰گرفت. تازه اون که نامردی کرد. روش گفته بودم با خام ...

این بنده خدا  خودش اول گفت  وزنش همونکه‌خودت گفتی 

من بهش پیام دادم هزینه کیک و شماره کارت بفرست 

بعد دیدم اونم حساب کرده حالا  کیکش  خیلی خوشمزه شده بود موزم زیاد ریخته بود خیلی راضی بودم 

صبح بهش گفتم تا ۶ عصر بهم تحویل داد 

ولی خب میگم چرا اول گفت رندش کرد بعد باز آورد رو قیمت 

این بنده خدا  خودش اول گفت  وزنش همونکه‌خودت گفتی  من بهش پیام دادم هزینه کیک و شمار ...

من هروقت کیک گرفتم همینطور شده. سخت نگیر. باز خوبه طفلک پر از موز و اینا درست کرده