2733
2734

بعضی ها هستن توی دنیا ک کلا رسالتی ک دارن 

اینه ک تو نگاشون کنی حق و باطل رو تشخیص بدی

من خودم چندین ساله با هزار جور تحقیق و پرس جو و دیدن..۱۰ نفری رو انتخاب کردم ک عملا و واضح و روشن 

ن انسانیت دارن ن خدا میشناسن و طرفدار و دوس دار همه نوع گناهی هم هستن....بنده اینارو گذاشتم ک تو هر زمینه ای هر کاری کردن من برعکسش رو انجام میدم 

و الحمدالله روز ب روز ب خدا نزدیک تر میشم 

ان شاءالله ک همه مردم عاقبت بخیر بشیم❤️ 

افریییین لیلا

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

پس طبق چیزی که من می‌دونم ایناهم در ثواب شما شریکند!!!چون بالاخره اعمالشان داره شما رو به راه راست هدایت می‌کنه!!!! البته اگه واقعا راست باشه و توهم نباشه!!!!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس طبق چیزی که من می‌دونم ایناهم در ثواب شما شریکند!!!چون بالاخره اعمالشان داره شما رو به راه راست ه ...

نخیر.... قصد اونا هدایت کسی نیست 

هدایت من نتیجه تدبیر منه از طریق انسان ها و اعمالشون و تمام اتفاقات دنیا ب کس دیگه ای ارتباطی نداره 

نخیر.... قصد اونا هدایت کسی نیست  هدایت من نتیجه تدبیر منه از طریق انسان ها و اعمالشون و تمام ...

چند سالته؟

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
دارم میرم تو ۲۴

طبیعیه تفکرت تا حدودی من نزدیک ده سال ازت بزرگترم تو همین سن تو که بودم میرفتم حفظ قرآن و فکر میکردم اگه من قرانو حفظ کنم دیگه واقعا چیزی هست که من بخوام بهش دست پیدا کنم!!!!شما بجای آنالیز بقیه و الگوی برعکس گرفتن خودت رو دریاب هر روزت که بهتر از دیروزت باشه تو برنده ای 

طبیعیه تفکرت تا حدودی من نزدیک ده سال ازت بزرگترم تو همین سن تو که بودم میرفتم حفظ قرآن و فکر میکردم ...

شک نکن ک خودم رو قبل هرکسی میبینم 

ولی هر کسی نیاز ب پیشوا خوب داره برا اینکه اعمالش رو ب نحو احسنت انجام بده 

نیاز ب کسایی ام داره ک ازشون عبرت بگیره و ببینه و اشتباه انتخاب نکنه و راه اشتباه نره 

اینا همه برا راهنمایی انسانِ برا رسیدن ب سعادت