2752
2734
عنوان

برا شوهرم اسپری ضد تعریق گرفتم 😁

198 بازدید | 13 پست

جریانش تو تاپیکای قبلم هست 

خیلیییی بوی عرق میداد ، فعلا عقدیم

به پیشنهاد کاربرا براش اسپری ضد تعریق گرفتم 

عصری قراره بریم باهم 

چطوری بهش بدم ، چی بگم ، ناراحت نشه

براش اسپری ضد تعریق ، مام و یه شامپو بدن گرفتم 😁 

فقط چطوری بدم بهش بر نخوره

من خوشم نیومد داداشمم که کنارمی یک جوری شد😐😂ولی اگر خیلی باهم شوخی میکنین و بی جنبه نیست بهش بده راحت

هر سوالی راجب کامیپوتر برنامه نویسی گوشی داشتین ازم بپرسید میتونم کمکتون کنم🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بهش بر میخوره حداقل یه پک ازین ساعت و کمر بندا به علاوه این اسپری براش درست میکردی نه تمام محصولات بهداشتی عزیزم 

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁

خب خیلی ضایعس شاید ناراحت بشه بهتره کنارش چیزای دیگه هم بخری

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
اخه الان دیگه بستس همه جا 

کادو کن 

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
اخه الان دیگه بستس همه جا 

بنظرم از چیزایی ک براش خریدی براخودتم بخر 

بعد مثلا بگو رفتم فروشگاه دم خونمون این پکاررو اف گذاشته بودن منم ی پک گرفتم حفتمون استفاده کنیم

بگو قیمت پکش تقریبا با یدونش برابری میکرد 😂😂