2733
2734
عنوان

خداروشکر بچگی خوبی داشتم:)

102 بازدید | 9 پست

رفته بودیم خونه فامیل مون دختر ۱۰ ساله داره دیدم تو گروه های روبیکا و سروش عضوه پسرا فحشش میدن

اینم انواع فحش هارو بلد بود اصلا دهنم وا موند برگشتع میگه بیا با این رل بزن

گفتم بابا بچه بیخیال این کارا بشین برا امتحانا بخون برخورد پاشد رفت تو ماشین چت کنه😐

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

شتتت🗿🤣 

تصورش سمه خالصه

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

دقیقا چون خودم بچگی خوبی داشتم میدونم دراینده بچمو چطور بزرگ کنم

تا ۱۸ سالگی براش گوشی نمیگیرم

سعی میکنم با کتاب سرگرم شه ، ببرمش طبیعت ، انیمیشن وفیلمای خفن بذارم براش ببینه و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا چون خودم بچگی خوبی داشتم میدونم دراینده بچمو چطور بزرگ کنم تا ۱۸ سالگی براش گوشی نمیگیرم سعی ...

اخع من چیزی نگفتم که گفتم این کارا ارزش نداره 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
بله خداروشکر بچگی پاکی داشتیم👍🥲

تا۱۷ سالگی فک میکردم بچع رو از بیمارستان میارن 🥲

تا۱۷ سالگی فک میکردم بچع رو از بیمارستان میارن 🥲

منم بچگی پاکی داشتم ولی اینقدر دیگه بچگیم پاک نبود  

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری