2733
2734
عنوان

شده توخاب...

112 بازدید | 10 پست

بچه هاشده توخاب اسم کسی رو بگید یا همسرتون ک نشناسید؟؟؟مثلا شما اسم ی مرد رو بگین یا همسرتون اسم ی خانم؟؟ دراین صورت چ عکس العکلی باید نشون بدیم

من شوهرم خیلی توی خواب حرف میزنه ولی ن نشده اسم کسی رو بیاره همیشه اسم خودمو میاره🥰

منم شوهرم گاهی اوقات حرف میزنه...اون روز خیلییییی خسته بود ی لحظه توخاب گفت معصومه اروم درصورتی ک معصومه نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچوقت این فکرو نکن ثابت شده بهم همونایی ک فک میکنی نداشتن داشتن خب اون قرار نیس ب تو بگه که مگ حساس ...

چی بگم والا...من ی ادم شکاک داغونم اگ بفمم دوس دخترم داشته ک  حتما بدنرمیشم ازپادرمیام

چی بگم والا...من ی ادم شکاک داغونم اگ بفمم دوس دخترم داشته ک  حتما بدنرمیشم ازپادرمیام

اون برای گذشتس سعی کن شکاک نباشی ادم وقتی شک داره خواب و خوراک نداره عذاب میکشه ولی ب طرف مقابل هیچی نمیشه زندگیتو بکن هر اتفاقیم بخواد بیوفته اگ قرار باشه بفهمی میفهمی خدا هیجوقت بد نمیچینه

اون برای گذشتس سعی کن شکاک نباشی ادم وقتی شک داره خواب و خوراک نداره عذاب میکشه ولی ب طرف مقابل هیچی ...

دقیقا اصن زندگی‌برام زهرشده....چن روزه دیگ این فکر من عذاب میده معصومه کی بوده 

دقیقا اصن زندگی‌برام زهرشده....چن روزه دیگ این فکر من عذاب میده معصومه کی بوده 

ن خودت عذاب میکشی هر کس ک بوده مال گذشتس شایدم اصلا ی خواب بوده بی معنی زندگیتو بکن ول کن اتفاقیم بخواد بیوفته میوفته

ن خودت عذاب میکشی هر کس ک بوده مال گذشتس شایدم اصلا ی خواب بوده بی معنی زندگیتو بکن ول کن اتفاقیم بخ ...

ممنون عزیزم...من وسواس فکری دارم مگ حالا میتونم بپذیرم‌خاب بوده یا فراموش کنم