2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاثیر داشت همون تلاش ریز؟ چطور بگو😂🥲هعی 

نزدیکم نیس الان که بخوام نتیجه بگیییرم

شب را نوشیده‌ام و بر این شاخه‌های شکسته می‌گریم.مرا تنها گذار؛ای چشم تب‌دار سرگردان،مرا با رنج "بودن" تنها گذار.
کیمیا گر در مورد چیه .به دلم افتاد بخرم؟

روانشناسی 

ولی خب قلمش میتونه سبکت نباشه ولی قشنگه راجب انسان و فرصت های زندگی

خود خزانیم؛دم از شوق بهاران میزنیم🌚🤍!> آذربایجان قیزلاری؛گویلرین اولدوزلاری🩷✨🇦🇿
2731
ربطی به جادو اینا نداره ذهنتو تغییر بده

عزیزم منم مثل تو بودم به هیچ چیزی اعتقاد نداشتم تا وقتی سر خودم اومد و رفتم پیش یه غریبه که حتی تا جای دقیق جادویی که انداختمو بهم گفت اون ادم غریبه از کجا میخواست بدونه من صندوقچه چه رنگی تو انباری قدیمی خونه پدرم دارم ؟ امیدوارم هیچوقت دچارش نشی و همیشه فکر کنی که خرابفاته ولی واقعا ادمو از زندگی ساقط میکنه

چجوری وچیکار کردی که اثر گذاشته؟

باید کاملا بهش ایمان داشته باشی

و قانوناشو رعایت کتی

شب را نوشیده‌ام و بر این شاخه‌های شکسته می‌گریم.مرا تنها گذار؛ای چشم تب‌دار سرگردان،مرا با رنج "بودن" تنها گذار.
قربونت توعم همینطورر کم نمیارم نباید نسل دختر پسرای خوب کم بشه و درگیر ترساشون بشن❤️ ارره😍😍 ۱۲خ ...

بههههه بابا اون کاپ رو میگیریم باززززززز

چه خوبببببب🥲

عزیزم خودتو تو ایینه دیدی خدا چی افریده؟!🫧🤍🫶🏻

🥲من دیگ نمیت ماچ بهتتتت❤❤❤

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
نزدیکم نیس الان که بخوام نتیجه بگیییرم

منم همینطور

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
بههههه بابا اون کاپ رو میگیریم باززززززز چه خوبببببب🥲

ببین کلا اشتباه همینه 

ادمی ک ی مسکل مثل مشکلات بچگیم داشته مثلا 

میرم سمتش 

کلا اشتباس

دارم یادمیگیرم

ابجی دعا کن برام❤️❤️

اولین دوست تورک منی😁

و اینکه قول میدم کمتر بیام سایت

ارزو موفقیت دارم برات

ببین کلا اشتباه همینه  ادمی ک ی مسکل مثل مشکلات بچگیم داشته مثلا  میرم سمتش  کلا ا ...

دعات میکنم قشنگم توام قول بده بتونی 

افرین بت💕☘️🩹

بعله من ۱۷ سال شب و روز به اینکه پورشه سوار میشم فکر کردم خودمو تصور کردم که چی بپوشم بهش بیاد با ...

وای خیلی خندیدم . خدا ازت بگذره . خیلی قشنگ توضیح دادی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قانون جذب از این نظر میگن وجود داره. که تو وقتی به یه چیزی مدام فکر کنی ناخوداگاه در راستای همونم قدم برمیداری

به این معنی نیست که فقط فکر کنی و اون بیاد

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2706