2752
2734
عنوان

شکایت از حساب کاربری

105 بازدید | 11 پست

خانما یه پیامک اومده که از حساب شما شکایت شده. با شماره 0921که رایتله. لینک بود. لینک رو زدم و شماره موبایل و کد ملی میخاست وارد کردم. باز نکرد. میدونم نباید وارد میکردم. اما ... الان چکار کنم. کلاه برداریه؟

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

برا چی زدی رو لینک😐

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حداقل اگه کارهای بانکی با گوشیت انجام میدی پولتو خارج کن از کارت و رمزتو عوض کن 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
آخه فک کردم حساب نی نی سایته به خاط راین جریانا. نگران شدم    

نه بابا این همه میگن رو لینکایی که با شماره شخصی میاد کلیک نکنید

اگه شکایتی باشه با Adliran میاد 

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
حداقل اگه کارهای بانکی با گوشیت انجام میدی پولتو خارج کن از کارت و رمزتو عوض کن 

هیچ پولی ندارم. دو تا دارم اینترنت بانک. شماره موبایل و کد ملیمو وارد کردم. نگران اینم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

نرم افزار ویروس کش دانلود کن رو گوشیت و ویروس کشی کن تا به گوشیت دسترسی نداشته باشه. نمیتونه با شماره و کد ملیت کاری کنه ، حواست جمع باشه ازین به بعد 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
نرم افزار ویروس کش دانلود کن رو گوشیت و ویروس کشی کن تا به گوشیت دسترسی نداشته باشه. نمیتونه با شمار ...

باشه.ممنون