2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش خوب نمیشه بلکه بدتر میشه درمان هم فقط دکتر و دارو نیست ورزش انجام کارهای مورد علاقه و نشاط او ...

من به دکتر ودارو علاقه ای ندارم.(مخصوصا روانشناسا و روانکار و مشاور)

ولی برای سرماخوردگی اینا میرم 

من پارسال ورزش کردم 

من کار نشاط اور ندارم که انجام بدم.حوصلم نمیکشه. مادرم نتونست اخرش علایق منو به چیزی پیداکنه. میگه که من اخرش نتونستم بفهمم که تو به چی علاقه داری

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
من به دکتر ودارو علاقه ای ندارم.(مخصوصا روانشناسا و روانکار و مشاور) ولی برای سرماخوردگی اینا میرم& ...

مادرت نباید پیدا کنه خودت پیدا کن

مطالعه حتما به یه موضوعی علاقه داری

مطالعه در مورد ماوراوذ البیعه فک کنم خوب باشه

ورزشذهم باید امدامه بدی

مشاور بهت میتونه راهنماییت کنه

کار هم باید داشته باشی باید خودتو ارزشمند ببینی

مادرت نباید پیدا کنه خودت پیدا کن مطالعه حتما به یه موضوعی علاقه داری مطالعه در مورد ماوراوذ البیع ...

ببخشید من از روی نوشته نمیتونم بخونم . بعد برم کتاب ماورای چی چی بخونم؟

رمان دوس دارم مذهبی مدل- درمورد افسردگی و بیماری های روحی- کتابای مربوط به زنان

ولی خب وقت ندارم حوصلم نمیکشه

چندتا رمان رو پی دی افشو دانلود کردم اونقدر خوندمشون که حفظ شدم

من نمیدونم به چی علاقه دارم. 

مادرم میگه نه به اشپزی علاقه داری نه خیاطی نه چیزی. از ایندت من نگرانم که به چیزی علاقه نداری

از طرفیم مقصرمادر رو میدونم وقتی میرم اشپزی میکنم یه لکه اب بیفته رو گاز میگه برو بیرون از اشپزخونه . رفتی خونه خودت اونوقت اشپزی کن.میزنه تو ذوق و علاقم

از طرفی من افسردگیم دارم مادر پدرم نمیدونن وانمود میکنم که حالم خوبه و مشکلی ندارم

من دانشجوام ترم 1

گفتم بالا که من مشاور دوست ندارم. کلاهمم بره اونور نمیرم بر دارم

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏