2752
2734
عنوان

مرده شور هرچی دوسته ببرن

116 بازدید | 16 پست

دوستی که تو بدبختیات خوشحال و پیگیر باشه اما تو خوشیات لال مونی بگیره بره بدرک بهتره 

واقعا تو این دوره زمونه تشخیص دوست و دشمن سخت شده اما زرنگ باشی بری تو نخش میفهمی اون دوستی که وقتی از خوشیات میگی لحن حرف زدنش تن صداش تغییر میکنه انگاری که کشتیاش غرق شده اون دوست نیست از نظر من آدم باید از ته دل از خوشی بقیه خوشحال بشه که خودشم به جایی برسه اگه قبول داری بلایک اون قلب بی صاحابو 😂 اعصابم خوردها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد از اینکه یه اتفاق عزیز برام افتاد دو سه تا از صمیمی ترین دوستام ازم فاصله گرفتن :)

ولی از نبودنشون خوشحالم

چون اینقدر انرژی منفی داشتن تو زندگیم که یا بی دلیل همه چیزای خوبی که ازش خبردار میشدن خراب میشد یا عقب میفتاد یا...

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
من ک سالهاس رفیق ندارم تنهام ..بیشترم بخاطر همینه شانس ندارم‌.یا تیغم زدن یا پشتمو خالی کردن .

بهتر ول کن بابا این رفیق ۱۰ ساله منه اما گذاشتمش کنار خیلی راحت چون دیگه باهاش حال نمیکنم 

ببین اینکه دوست باید از خوشحالی دوستش عمیقا خوشحال بشه یا از ناراحتیش عمیقا ناراحت، روانشناسی زرده.

حرفه‌ای بی‌پایه و اساسه‌. همینکه یه نفر توی خوشی و ناخوشی درکت کنه کافیه. آخه اون هم آدمه با احساسات و خواسته‌ها و آرزوها و ... خودش

من بعد از اینکه یه اتفاق عزیز برام افتاد دو سه تا از صمیمی ترین دوستام ازم فاصله گرفتن :) ولی از نب ...

کار خوبی کردی نمیگم کلا هیچ دوستی نداشته باشه چون بنظرم لازمه آدم یه دوستی داشته باشه باهاش حرف بزنه بگه بخنده دردو دل کنه وقت بگذرونه اما خب با آدمش نه با هرکسی

کار خوبی کردی نمیگم کلا هیچ دوستی نداشته باشه چون بنظرم لازمه آدم یه دوستی داشته باشه باهاش حرف بزنه ...

یکیشون کسی بود که همیشه پای درد دل هم مینشستیم

اما با این حال بشدت آدم سمی و حسودی بود

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
2706