2752
2734

کل وجودم رو غم گرفته خدایا ما دهه هشتادیا چیا که ندیدیم 

تلوزیون و میبینم خيلي حالم گرفته میشه هی خدا😔💔

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

یجور میگین ما دهه هشتادیا(خودمم هشتادیم )انگار بقیه نسلا خوش خوشونشون بوده نسل قبل ما ک ۸ سال جنگو دیده چی؟

چقد بدم میاد از کلمه ما دهه هشتادیا و فاز گرفتن باهاش😵‍💫😵‍💫😵‍💫

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
یجور میگین ما دهه هشتادیا(خودمم هشتادیم )انگار بقیه نسلا خوش خوشونشون بوده نسل قبل ما ک ۸ سال جنگو د ...

چه ربطی داره میگم ما با ۱۵ الی ۱۷ سال سن صد تا چیز رو تجربه کردیم قدیم خيلي از ایم مشکلات نبود حد اقل دلا خوش تر بود

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه ربطی داره میگم ما با ۱۵ الی ۱۷ سال سن صد تا چیز رو تجربه کردیم قدیم خيلي از ایم مشکلات نبود حد اق ...

یه نگاه عاقلانه به قدیم بکن میفهمی خوش تر ینی چی....

نگاه به تکنولوژیو سطح سواد قدیمیا با الانیا و جنگو بدبختیه قدیمو اینا بکن امیدوارم عاقلانه ببینی 

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

خیلی ناراحت شدم از وقتی خبر شهادتشون رو شنیدم ان شاءالله خدا روحشون رو قرین رحمت قرار بده

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
چرا همتون وانمود میکنید افسرده اید یا ناراحت؟

حق دارن واقعا

ما سه تا خواهریم.خودم دهه هفتادیم

خواهر کوچیکم که دهه هشتادیه از سن نوجوانی و ... مشکلات کشور رو دیده...

بازم زمان ما همه چی بهتر بود

نسل به نسل دارن غمگین تر میشن بخاطر آینده نامعلوم

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
یجور میگین ما دهه هشتادیا(خودمم هشتادیم )انگار بقیه نسلا خوش خوشونشون بوده نسل قبل ما ک ۸ سال جنگو د ...

درس بخون، 🌱🦋خدا یه نفسِ دیگه بهت داده❤️ازش استفاده کن، 🌱

خدایا بغلم کن... به والله خستم. :) 
حق دارن واقعا ما سه تا خواهریم.خودم دهه هفتادیم خواهر کوچیکم که دهه هشتادیه از سن نوجوانی و ... مش ...

هر دهه مشکلات خودشو داشت . من خودم دهه هشتادیم ولی افسرده نیستم . جز اینکه مشکلات خانوادکی پیش بیاد برام 

یه نگاه عاقلانه به قدیم بکن میفهمی خوش تر ینی چی.... نگاه به تکنولوژیو سطح سواد قدیمیا با الانیا و ...

ما داخل خونمون دهه های مختلف رو داریم(خودم هفتادیم) و هممون معتقدیم خواهرم که دهه هشتادیه از همه بیشتر حق داره که غمگین باشه(بخاطر مسائل مختلف و آینده نامعلوم و ...)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
هر دهه مشکلات خودشو داشت . من خودم دهه هشتادیم ولی افسرده نیستم . جز اینکه مشکلات خانوادکی پیش بیاد ...

خواهر منم افسرده نیست ولی وقتی نگاه دقیق به آینده میکنه میبینه قرار نیست مثل دهه های قبل با سطح درامد معمولی بتونه خرج زندگی بده و خونه و ماشین بخره.

حتی داخل فکر مهاجرته

اکثر دوستاشم یا رفتن یا دارن میرن🤦🏻‍♀️

یه نگاه عاقلانه به قدیم بکن میفهمی خوش تر ینی چی.... نگاه به تکنولوژیو سطح سواد قدیمیا با الانیا و ...

در کل خودمم افسرده نیستم تاپیک زدم که دلم گرفته واسه این مشکلات اخیر ممنون از نظر سنجی تون

حرف دلمو زدیییییی

یجور میگن نسل ما همه چی دید و اینا که انگار نسلای قبل پادشاهی میکردن

حرف دلمو زدیییییی یجور میگن نسل ما همه چی دید و اینا که انگار نسلای قبل پادشاهی میکردن

باشه ممنون 😐

2706