2733
2734

تا همین الانشم خیلی خودمو نگه داشتم بچها دیشب تولدم بود همه تبریک گفتن به جز این بشر با اینکه استوری تولدمم دید با اینکه از چن روز قبل درجریان بود تولدمه من که توقع کادو و این چیزا نداشتم حداقل یه تبریک خشک و خالی می‌کرد نمیدونم چرا احساس میکنم از عمد این کارو کرده چون مگه یه تبریک چقدر وقت میبره ۳۰ ثانیه نه یه دیقه بیشتر که نمیشه الان امروز زنگ میزنه میگه وااای ببخشید سرم شلوغ بود شرمنده 

چطور میتونه آنلاین باشه‌تو‌اینستا ولی نمیتونه یه تبریک بگه 

منم با اینکه لباس که قرض داده بودم دستشه اما به درک واسه همیشه دکمشو زدم بره گمشه حیف اون همه خوبی که من به این بی‌شعور کردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبل ترش چی شده؟ بخاطر تبریک کسی بلاک نمیشه قبلش چیکار کرده؟ 

عروسیم نیومد با بهونه های کسشعر روزی که تو باغ بودم واسه عکاسی کلی زنگ زد جواب ندادم پیام داد که نتونستم بیام و شرمنده منم تا چندروز جواب ندادم بعد چن روز وقتی جواب دادم اصلا به روی خودم نیوردم گفتم کاش میومدی خیلی خوش گذشت یعنی که اصلا بود و نبودت مهم نبود 

اصلا غرورم اجازه نمیده جلوی همچین آدمایی ناراحتیمو بروز بدم چون شاید اصلا یارو هدفش ناراحتیمه 

درکل چون خودم همیشه تو تولداش تبریک گفتم توقع داشتم اونم بگه بع عنوان دوست صمیمیم

بخاطر  یه تبریک بلاک میکنید  التماس تفکر   این چه سمه دوستان واقعی همیشه گذشت دا ...

گمشه بابا دوستی که تو بدبختیا مثل جت بیاد و پیگیر باشه اما تو خوشیا نباشه به چه درد میخوره 

میفهمم چی میگی 

یه دوست دارم متاسفانه انقدر بی شعوره ۲۴ساعته دارم ناله میکنه از دوست پسرش توقع داره منم مثل اون بشینم پای حرفای صدمن یه غازش...اینا بدرک وقت داشته باشم دلداریش میدم ولی اونجایی ازش متنفر شدم که پدربزرگم عمل قلب داشت بهش گفتم و حتی گفتم دارم از استرس سکته میکنم سین زد هیچی نگفت نیم ساعت بعد اسکرینای خودشو دوست پسر الاغ تر از خودشو برام فرستاد و شروع کرد نالیدن ... منم جوابشو ندادم عن خانومو دوبارهدهمونارو واتساپ فرستاد😐 اونجاروهم از دستش پاک کردم دیدم تو تل پیام داده 

نمیدونم کجا فرار کنم از دستش

میفهمم چی میگی  یه دوست دارم متاسفانه انقدر بی شعوره ۲۴ساعته دارم ناله میکنه از دوست پسرش توقع ...

این دیگه نوبره از ایناس که دوس داره بقیه به حرفاش گوش کنن اما دوس نداره به حرفای بقیه گوش کنه 

اتفاقا اینجوریشم دیدم خیلی حس بدیه انگار طرف فقط بفکر راه افتادن کار خودشه کارش که راه میفته سرشو میندازه پایین میره 

من که کلا با کسی رودروایسی ندارم میخواد رفیق ۱ روزه باشه یا ۱۰ ساله ببینم طرف داره بیشعوری بازی درمیاره دکمشو میزنم آرامشم مهمتره من خواهرم یه دوستی داشت هروقت این خواهر منو میدید فقط مینالید که آی بدبختم پول ندارم این بلا سرم اومد اوایل خواهرم گوش می‌کرد بعد یه مدت دیگه مغزش نکشید میگفت وقتی دوستم میاد پیشم استرس میگیرم میدونم که نمیخواد حرف خوب بزنه خلاصه که الان خواهرم بشدت از اون شخص بدش میاد و تا میتونه دوری میکنه حالشم خیلی بهتر شده الان همین دوست من زنگ میزد به من تمام حرفش این بود که آی مریض شدم خونه هیچی نداریم بخوریم پول ندارم لباس بخرم وااای صابخونه یعنی میخواد چیکار کنه وااای خونم کثیفه وااای خسته شدم آنقدر کار کردم همش وااای وااای بابا بسه دیگه خودمون کم بدبختی داریم من هی میگفتم عب نداره مام همینجوریم درست میشه بیخیال مگه ول می‌کرد خلاصه که الان دکمشو زدم یه اخلاق خوبی که دارم خیییلی راحت قید آدمارو میزنم یعنی تو یه لحظه چشمو میبندم رو هرچی بوده و نبوده 

این دیگه نوبره از ایناس که دوس داره بقیه به حرفاش گوش کنن اما دوس نداره به حرفای بقیه گوش کنه  ...

دمتون گرم واقعا

دقیقا اندازه یه سر سوزن مونده که منم دکمه این ادمو بزنم 

همه چیز دوطرفش خوبه