2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اصلا بهش فکر هم نکن

من یه مدت درگیر افسردگی شدید بودم

طوری که کلا رو دستام جای تیغ پره

چند بار قرص خوردم

ولی چی شد؟؟

الان من موندم با یه معده داغون

با قلب داغون گه همش تپش داره و کلی خاطره بد تو ذهن مردم

هیچی ام درست نشد

چه حرفایی که نشنیدم

برای همین خودم رو جمع کردم 

و اینو بدون که خودکشی پایان زندگی نیست،شروع یه زندگیه بی پایانه.که اگه خودت رو بکشی قطعا بخشیده نمیشی

با اینکه شب روز به خودکشی فکر کردم ولی وقتی مرگ رو با چشمام دیدم فهمیدم زندگی چقدر شیرینه

آخرین باری که قرص خوردم،یا یه قدمی مرگ پیش رفتم، با خدا عهد کردم دیگه آدم خوبی بشم

خدا خیلی دوستم داشت وگرنه من لیاقتم مرگ بود

پس مواظب خودت باش،مرگ شوخی نیست

خانوادم از من متنفرن..یطوری که الان بمیرم کسی برام گریه نمیکنه

چرا اینطور فکر میکنی؟ ببین بعضی اوقات ذهن آدم ی سری چیزای منفی را انقدر مرور میکنه که خودشم باورش میشه یک درصد یک درصد اگه این فکر شما درست باشه بازم نباید خودتو نابود کنی انقدرررر آدما هستن که تو دنیا تنهان ولی دارن زندگیشون میکنن الان روزگاریه که از هییییچ کس نباید هیچ توقع و انتظاری داشت

خانوادم از من متنفرن..یطوری که الان بمیرم کسی برام گریه نمیکنه

امکان نداره

میفهمم چی میگی من خودم وقتی قرص خوردم به همین فکر میکردم 

ولی اشک پدرم رو برای اولین بار دیدم

میدونم چه حسی داری

متاسفانه این سن اینطوریه

منم ۱۹ سالمه تا یه چیز کوچیک پیش میاد فکر میکنی از تو متنفرن،ولی وقتی عاقلانه فکر کنی دختر خوبی میفهمی که اونا فقط خوبی ترو میخان

2706