2733
2734

بهم روزا قبل  گفته دخترا بیرون میبینم با تو حال نمیکنم .گفتم بهش ...

چون طول روز باهم خوب خوشیم و من فک میکنم حتما دوستم داره  حتی رابطه اینا خوب..و من یهو میاد حرفش میگه تو دلم خالی میکنه گفتم ..

حرف دلت بهم بگو اینجوری من فقط یاد رابطمون.. یاد اون باهم بودنامون اینا ذهنم پر میکنه اما نگو دل تو پر هرزه گی الان که این گفتم یاد یه حرفت افتادم گذشته که گفتی من هر بار که تو رابطه هم حتی باهم بودیم به زنا دیگه فکر کردم  هر چی بهم حرفا دلت بیشتر میگی بیشتر رنج میکشم میشه جز‌‌ء حرفایی که هر ثانیه  تو ذهنم پلی میشه زجر میکشم باهاش ،حرف دلت بهم بگو اینجوری من فقط یادرابطمون یاد اون باهم بودنامون اینا ذهنم پر میکنه اما نگو دل تو پر هرزه گیبه.

دیروزکل روز انقدر گریه کرده بودم سرم درد میکرد با یه مسکن حال خودموخوب کردم بازخودمو گول زدم که نه تو دوستم داری میخوای باهم بمونیم ..اما شبش باز حرفا تو شنیدم باز حالم بد شد تا ساعت ها که تو خواب بودی گریه کردم ،بهم حرفا دلت بیشتر بگو بذار دلم بشکنه تو انقدر دوستم نداری که حتی راضی نشدی یکم به من برسی تا زنت بشه اونی که دوس داری تا بعد جدایی نشه داغی رو دلم چون من اونقدر خوب بودم که با دوتا رسیدگی به خودم کلی عوض بشم اما تو اینم نخواستی من دلسوزی نمیخوام کسی که دوست نداره فقط دلش میسوزه یه روز رو بی رحمیشو نشونت میده ،واقعیت کثیف درونشو میره .‌.بذار واقعیتت ها اون روت بدونم زجر میکشم باهاشون اما میفهمم چقدر بی رحمی تنهام بهم حرفا دلت بگو 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2731

توام لابد فقط گریه کردی باید ر ی د تو حال مرد اینجور مواقع ده روزم گریه کنی نمیاد بگه چته چون مهم نیست براش حرفش زده وخودشو خالی کرده توام حرفات بزن مثلا خودش ن التماس کن ن حرف از دوست داشتن بزن 

هر چقدر ضعیف تر نشون بدی بیشتر تحقیرت میکنه 

بیشتر خردت میکنه 

بیشتر بهت بی احترامی میکنه 

بهش بهت توهین میکنه 

بیشتر و بیشتر و بیشتر 

همین که این حرف و زده و براش نامه ی عاشقانه زدیاون خودش بلده دفعه بعد چیکار کنه بیشتر زجرت بده 

واقعا مردا چقدر دریده شده 

باهاش سرسنگین باش 

بهش بگو این چرندیاتی که گفتی فکر کن در مورد مردها هم من نظرم همین باشه 

اینجوری سنگ رو سنگ بند میشه 

این وسط تعهدت چی میشه ؟!

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

داره اینکارو میکنه خودت ازش جدا شی؟

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
من انگولکش نمیکنماا خودش یهو خوبیم باهم میخندیم یهو سکوت میکنه  بهم میگه نخند فردا میخوای گریه ...

یا سنش خیلی کمه یا اختلال داره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
توام لابد فقط گریه کردی باید ر ی د تو حال مرد اینجور مواقع ده روزم گریه کنی نمیاد بگه چته چون مهم نی ...

چیکار کنم وقتی طول روز میاد باهام حرف میزنه اینا من ناراحتم دارم زجر میکشم مجبورم باهاش حرف بزنم گاهی به خودم میگم نکنه بیخیال شده و.. من اون خوبه دارم الکی هول میدم سمت جدایی بعدا پشیمون میشم اینا 

من انگولکش نمیکنماا خودش یهو خوبیم باهم میخندیم یهو سکوت میکنه  بهم میگه نخند فردا میخوای گریه ...

حس میکنم خیلی بهش وابسته‌ای. مثل ِ قدیمای من.

فاصله بگیر عزیزم. نمیتونی؟ خب خودتو مشغول کاری کن که به اجبار کمی ازش فاصله بگیری و بهش نچسبی. اونموقع‌ست که قدرتو میدونه

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
حس میکنم خیلی بهش وابسته‌ای. مثل ِ قدیمای من. فاصله بگیر عزیزم. نمیتونی؟ خب خودتو مشغول کاری کن که ...

یکم کار در منزل گرفته بودم دادم خواهرم برد ... حوصلم نمیکشید این روزا روزایی که خوب بودم میکردما الان حوصله خودمم ندارم خیلی وابستم وابسته رد کردم..

2706