2752
2734

من قبلا که فست میگرفتم راحت یک کیلو در هفته کم میکردم یمدت ول کردم رژیمو

الان دوباره دارم کم میکنم بعد یه هفته و خورده ای یکم کم کردم که دوباره برمیگرده..نمیدونم چجوری استپ و بشکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید نمیتونم کمکت کنم ولی شما میتونی به من کمک کنی گلم، وقتی فست بودی در زمانی که میخوردی چیا میخو ...

فستم ۶.۱۸بود و همچی میخوردم فقط قند مصنوعی رو قطع کرده بودم اره میوه هم میخوردم حتی مثلا موز

برنجتم و نونتم یکم کمتر کن ولی نه جوری ک اذیت بشی فقط زیاد نباشه

فستم ۶.۱۸بود و همچی میخوردم فقط قند مصنوعی رو قطع کرده بودم اره میوه هم میخوردم حتی مثلا موز برنجتم ...

ممنون که جوابمو دادی عزیزم، فقط میگی چند وقت رژیم فست داشتی؟ و چقدر کم کردی؟ چون میگن طولانی مدتش خطرناکه.

ممنون که جوابمو دادی عزیزم، فقط میگی چند وقت رژیم فست داشتی؟ و چقدر کم کردی؟ چون میگن طولانی مدتش خط ...

از یک هفته دو روز رو استراحت کن بقیش رو بگیر 

نمیدونم تا چه مدت باید این روند و ادامه داد

در یک ماه در صورتی ک ورزش هم نکنی ۴ کیلو کم میکنی