2752
2734

به هیچکس احساسی ندارم حتی خانوادم چون ازهمه بدی دیدم وهمه دلموزدن همسشه طلبکارم ازعالم وادم حتی اگه هزاران کارواسم بکنن اخرش بازم بیشترمیخوام وطلبکارم به کم قانع نیستم  خیلی غرمیزنم حوصله بحث کردن باکسی روهم ندارم ووقتی بحث کنم هرچی ازدهنم دربیادبارطرف میکنم کلاادم بسازی نیستم   باکسی زودعصبی میشم حس میکنم واقعاادم بدی هستم البته قبلا اینطوری نبودم حس میکنم یه دیواردفاعی هست این رفتارها چون خیلی اسیب دیدم 😞

من هم به دلیل اسیب های متعدد از افراد زیاد به این حالت رسیدم. گاهی به خودم حق میدم چون تحت فشار روانی زیادی قرار گرفتم و باعث شد از من این من ساخته بشه...

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بدترین ادم محاله خودش متوجه بشه پس نبستی

🌺🌸يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثيراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا 🌺🌸 ۱۲ حجرات
این نشونه ی بد بودن نیست...وجودِ شما کامل و خوبه..

سلام دلم براتون تنگ شده بود🙋🌹😊

🌺🌸يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثيراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا 🌺🌸 ۱۲ حجرات
من هم به دلیل اسیب های متعدد از افراد زیاد به این حالت رسیدم. گاهی به خودم حق میدم چون تحت فشار روان ...

دقیقا منم همینطورمن اسیب های زیادی دیدم طی سال گذشته تاسال قبل خوب یودم واقعا بعد انقدر ازارم دادن که اینطورشدم قبلا یک ادم فوقلعاده مهربون بودم خیلی خوش اخلاق بودم یسریا تحقیرم کردن توی کار زدن توی سرم عشقی که بهشوندداشتم رونادیده گرفتن یسریا ازمن سواستفاده کردن برای کارهای سرکارشون وباحال بدازکارم دراومدم بعدهمه ایناجمع شدروی هم که به اینجارسیدم 

دقیقا منم همینطورمن اسیب های زیادی دیدم طی سال گذشته تاسال قبل خوب یودم واقعا بعد انقدر ازارم دادن ک ...

الان بخوام مهربون باشم از خودم چندشم میشه... حس میکنم احمق هستم... اونقدر خورد خورد شدم و هر دفه خودم تیکه تیکه وجودمو بهم چسبوندم شدم یه ادم دیگه که خودمم نمیشناسمش

سالها کشیدم از اینو اون الان حوصله هیچکس رو ندارم . 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
2706