2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخواد توهم کاراونونخواه دلیل نمیشه یه نوزادبیگناه روبه قتل برسونید تازه یارانه ووامشو میگیرین به شو ...

عزیزم برای چی سکته کرد چی شد؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خدا از شوهرت نگذره  ایشالله دخترت بدنیا بیاد چندسال دیگه شوهرت افتاده حال بشه و التماس بچت کن ...

من هیچکسو تو دنیا به جز شوهرم ندارم اونم اینجوری میکنه میخوام بمیرم فقط

ای خداااا 

امیدوارم خدا با همسرتون قهرش نگیره و سر عقل بیاد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چیکار کرد من بلد نیستم بدنیا اومد چیکار کنم من الان فقط یک هفته دارم گریه میکنم

عزیزم بچه دنیا بیاد خودش مهرشو میندازه ب دل بقیه ولی خودتم نباید. هی گریه کنی نباید هی بگی چرا اونطور شد چرا اینطور شد با دل و جون بپذیر تو بارداریت زیاد طرف شوهرت نرو باهاش دهن ب دهن نشو به امید خدا بچت دنیا اومد نزار هیچکس بهش ی تو بگه انشالله شوهرتم عقلش میاد سرجاش ی حسی بهن میگه شوهرت بچه رو ببینه دگرگون میشه

گفت شاید کلی هزینه کنین کلا نگیره یا شاید جنسیت پسر تشکیل نشه

اگه مشکل باروری نداشته باشید جوون باشی نشدنی وجود نداره. اون دکتر  اینارو نگفته ک شمارو منصرف کنه گفته ک بدونید ریسک پذیره این راه .

2706