2752
2734
عنوان

با چه آرایشی میرید بیرون راضی اید از قیافتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6645 بازدید | 257 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضد آفتاب خط چشم رژ گاهی ریمل

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
منم تحت هرشرایطی بایدارایش کنم غلیظم میکنم بارهام بهم گفتن ارایش عروس کردی ولی برام مهم نیست کی چی ...

دقیقااا😂😂😂چقد منی

منم ت خونه مریض باشمم ارایش دارم باز...همه جاااا...خودشم با ارایش ساده میونه ندارم باید غلیظ باشع مثلا سایه...مژه مصنوعی...اینا دارم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
2731
خو چرا  همیشه مازنا باید جلو خودمونو بگیریم که مردا تحریک نشن یبارم مردا کنترل کنن خودشونو تو ...

من شنیدم حتی دانشگاه های خارج زنا بدون آرایش بدون گوشواره بدون حتی بالا بستن مو لاک زدن شلوار لی باید بیان موهاشونم نباید رنگ کرده باشن 

میگن از نظر علمی موجب کاهش تمرکز مردمیشه

اینم من

قشنگی چقدر 

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
دقیقااا😂😂😂چقد منی منم ت خونه مریض باشمم ارایش دارم باز...همه جاااا...خودشم با ارایش ساده میونه ن ...

ای جان ارع کپ همیم منم با ارایش حالم خب میشع

صبحها بعد دوش حتما ارایشمومیکنم حتی اگه مریض

باشم تاتوخونه باشم 

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
ای جان ارع کپ همیم منم با ارایش حالم خب میشع صبحها بعد دوش حتما ارایشمومیکنم حتی اگه مریض باشم تات ...

دقیقااا😍😍😍

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
اخه میترسم حالا بیان بگن اوملی 😂 کاریم ندارم بهشونا مخالف هام ریپ نزن  یکی گفت کوچیکترین آرا ...

منم اینجوری بودم. البته الان هم فرقی نکردم کلا تنبلم تو آرایش نهایت ی رژ.

اما ی جا خوندم پیامبر بیشترین مصرف شون عطر بوده. و ب خوشبو بودن خیلی اهمیت میدادن. 

مگه زن دل نداره؟ ی نفر ک بوی عطر بده از کنار ی زن رد شه زن خوشش نمیاد؟ 

2706