2733
2734
عنوان

خیانت

502 بازدید | 45 پست

شوهر یکی از فامیل های نزدیکم ، که خانومش دوست رفیق و خیلی صمیمی بودیم باهم یه مدت شروع کرده بود به پیام دادن به من . حرف خاصی نمیزد . برای همین فکر میکردم بی منظوره . 

همیشه هم می‌گفت به خانومم و شوهرت نگو. و من اصرار داشتم به من پیام نده اما اون همیشه می‌گفت تو مثل خواهرمی و چه اشکال داره من پیام بدم بهت . . من و شوهرم و اون زن و شوهر رابطه ی خیلی خیلی صمیمی داشتیم ، اصلا فکر نمی‌کردم پیام دادنش منظوری داره . بخاطر همین جوابشو میدادم . اما وقتی فهمیدم منظور داره بلاک کردم .قبلش هم بهش هزار بار گفته بودم به من پیام نده . نمی‌خوام صحبت کنیم . بهش میگم زنت رفیق منه نمی‌خوام ناراحت بشه .

چند ماه بعد باز تلگرام پیام داد و اونجا بود که گفتم : من گفتم باشما قطع رابطه کنیم و تو آدمی که فکر میکردم نبودی و فلان . البته اینجا دیگه شوهرم رو هم درجریان گذاشته بودم

شروع کرد ب جبهه گرفتن که تهمت میزنی ، اشتباه می‌کنی و از این حرفا . و بعدش پیام هارو دوطرفه پاک کرد و دیگه رفت . البته من بازم بلاکش کردم

دو هفته بعدش هم از اطرافیان شنیدیم که اون مرد خیانت کرده . 

خانومش که خیلی باهم صمیمی بودیم ( مثل خواهر بودیم شاید ) با من قطع رابطه کرده . اصلا برام عجیبه . ما خیلی باهم خوب بودیم .آخه فامیل نزدیک هستیم .الان اصلا تو چشم های من به زور نگاه می‌کنه . 

نمی‌دونم چرا . همیشه این ابهام توی نظرمه که شاید فهمیده شوهرش به من پیام داده . ولی می‌ترسم جوری قضیه رو فهمیده باشه ، یا مثلا شوهرش گفته باشه که مقصر منم ‌ .و اینجا من به ناحق متهم حساب بشم ..

واقعا اعصابم خورده از این بابت . کاش هیچوقت شوهرش به من پیام نمی‌داد ‌ 

شوهرم نظرش اینه اون خانوم از قضیه شوهرش و من اطلاع نداره اما من میگم می‌دونه 

فکرمو درگیر کرده . 

لطفاً وقتی خوندین و نظر دادین گذارش بزنید . میترسم شناسایی شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار کردم ؟؟  متوجه نشدم ؟  کجای کارم زشت بوده ؟

کلا از همون اول ک بهت پیام داد گفت جای خواهرمی و فلان بااااید قضیه رو ب شوهرت و میگفتی و میزدی بلاکش میکردی مرتیکه رووو😶😶🙄😏چرا متوجه شدم شما مث اینکه متوجه نیستی چه کار زشتی در حق شوهرت کردی

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
ببین وقتی قشنگ سرتو بگیری بالا تمام اون چرت و پرتایی که راجعت فکر کرده میره کنار با شوهر خائنش

آره واقعا کاش اعتماد به نفس بگیرم. 

شوهرم همیشه میگه اونا باید بترسن نه تو

کلا از همون اول ک بهت پیام داد گفت جای خواهرمی و فلان بااااید قضیه رو ب شوهرت و میگفتی و میزدی بلاکش ...

من شوهرم اطلاع داشت از پیام دادنش 

اون هم فکر میکرد بدون منظور به من پیام میده 

من اونروز واسه استخدام شرکت رفتم فرم پر کردم شماره تماس هم خواسته بود منم نوشتم بعد چند روز بعدش دیدم مهندس شرکت بهم پیام داده ک سلام خوبین کار پیدا کردید😐🤔منم فک کردم مزاحمه زدم بلاکش کردم بعدش دیدم با ی اکانت دیگه پیام داده من مهندس همون شرکتم ک اومدید راستیتش ازتون خوشم اومده😑😶منم قضیه را ب شوهرم گفتم شوهرمم با گوشیش زنگ زد بهش یارو زن و بچه داشت 😯😴خجالت نمیکشید عوضی آشغال همسن پدربزرگم بود انقدر اعصابم داغون شدددک نگووو😑😑😥😣

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
کلا از همون اول ک بهت پیام داد گفت جای خواهرمی و فلان بااااید قضیه رو ب شوهرت و میگفتی و میزدی بلاکش ...

لطفا قضاوت نکن و تهمت نزن 

من شوهرم هزار برابر سر تر و بهتر از اون مرده چرا باید خودمو بدبخت کنم و بهش خیانت کنم .در ضمن شما اصلا مطلع حزئیات نیستی که به این شفافی نظر میدی میگی در حق شوهرت بد کردی 

عجب، خب میخای ازش بپرس چرا دیگ نمیرید نمی‌آید  ببین چ میگه

حقیقتش یبار بهش گفتم دو سه روز خوب بود ولی بعدش دوباره دوری کرد. 

من اصلا دلم نمی‌خواد مثل قبل چهارتایی باهم باشیم . 

فقط رابطه خودم و اون فامیلم برام مهم بود چرا اینجوری شده 

2706