2733
2734

پدرم ما رو ول کرده طلاق گرفتن رفته دختر همسن من گرفته ابرومونو توی کل شهر برد کاری کرد که دیگه کسی خواستگاری من نیاد گفت کاری بهت میکنم بترشی 

منم علیرغم موقعیت اجتماعی خوبی که دارم و دانشجوی دکتری دارم میشم دیگه خواستگار خاصی ندارم 29سالمه اگرم داشته باشم بعد دیدن وضع خانوادم فرار میکنن

این پسره بهم پیشنهاد داد و مشکلی با شرایط من نداره منم فقط تونستم 200م جهیزیه تهیه کنم پول نداریم دیگه و مشکلی با این وضع نداره 

منو دوست داره حمایتم میکنه اذیتم نمیکنه اصلا

به خانوادم احترام میزاره و اینکه این پسره پدر مادرش فوت شدن خواهر برادرشم این شهر نیستن کلا تنهاست خودشم میگه مزاحمی توی زندگی نداری

وضع مالیش خوبه یه اپارتمان توی بالاشهر خریده ماشینم داره واقعا ایرادی نداره بخوام ردش کنم توی این مدت دوستی هم خودشو ثابت کرد مثلا من بدهی بالا اوردم حالم خراب بود کل بدهیمو پرداخت کرد اصلا پس هم نگرفت

مشکل اینه من هیچ دوستش ندارم به دلم نمی شینه یکم رفتارش لوسه دوست ندارم حتی دستمم بگیره چه برسه رابطه جنسی و...  تابحال نزاشتم بهم نزدیکم بشه تمایلی بهش ندارم و حس عاشقانه بهش ندارم

خواستگاری اینام به اصرار و اجبار خودش بود حالا چکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بهش علاقمند میشی 

ولی بعد سی سال که موردهات کم شد و فهمیدی آدم خوب به سختی گیر میاد 

یه مدت بهش بگو صبر کنه 

ببخشید لوس یعنی چی چرا به مرد خوب و مهربون میگید لوس بعد هم بابات طلاق گرفته و ازدواجش به شما ربطی نداره

شرایطی ک گفتی سخته اینکه دوسش نداری خوب اینو چرابهش زودتر نگفتی میدونی با احساساتش بازی کردی؟

بخدا قسم بهش گفتم خودش گفت مهم نیست گفت اونایی که با عشق ازدواج کردن جدا شدن عشق مهم نیست من میام خواستگاری ردم کن نخواستی

چرا خب وقتی دوستش نداشتی غلط کردی باهاش رفت تو رابطع😶اون بدبختو وابسته خودت کردی ک چه حالا هم ک همه بدهیاتو داده بنده خدا حالا ازش خوشت نمیاد؟؟😏الحق ک توام از همون پدری کثافط بیشعووور تف به روووت برا آدمایی مث تووو متاسفم واقعااا

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
خواستگارای دیگرم هست منتها اونا طعنه خانوادمو میزنن این خودش هم پدر مادر نداره شرایطش مثل منه چیزی ن ...

لیاقتت همونان بدبخت خاکبرسرررررت کننننن😏😏😏

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
2706