2733
2734

من چند ساله مستاجرم خونه ندارم برادرم مجرد پدر و مادرم دو سال پیش براش خونه خریدن...جای خوب شهر...برادرم دیشب گفت  پدر و مادر بهت کمک میکنن جای پایین شهر خونه بخرین اون جای  که داداشم گفت جای پرته ....البته من خودم شاغلم پس اندازی دارم نه اندازه خونه...‌یه لحظه دهن پرید گفتم داداش میخوای من برم خونه تو بیای جای پایین پرت شهر...حالا انقدر داداشم ناراحت شد واکنش نشون داد .که اقا به پدر و مادرم کمک میکنم تو شوهرت و چی...تو حسودی بخیلی من اصلا فکر نمکردم از این اخلاقا داشته باشی حالا هم پدر و مادرم از حرف ناراحت شدن هم داداشم ...الان همه رفتن سرکار البته داداشم برمیگرده میاد خونه که منو برسونه خونم ...خونم شهر دیگه س...مامانت گفت داداش میاد تو را میبره خونت....به نظرتون خودم برم خونم ....میترسم فکر کنم ناراحت شدم قهر کردم

عزیزم شما نباید اون حرفو میگفتی داداشت راس گفته دیگه همسرت کی به پدرو مادرت کمک کرده که انتظار داره بهت خونه بهترشو بدن الانم اگه خودت بری فک میکنن ناراحت شدی تازه اونا باید ناراحت بشن نه تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدر من   به داداشام  خونه داد. منو  خواهرمو  چ س هم نداد.   ما  چه  بگیم؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
عزیزم شما نباید اون حرفو میگفتی داداشت راس گفته دیگه همسرت کی به پدرو مادرت کمک کرده که انتظار داره ...

داداشم اون لحظه گفت من رو تو یه حساب دیگه باز کرده بودم خیال میکردم خوش قلبی نمیدونستم حسود و بخیلی چشم به خونه من داشتی

عزیزم اگر شهر دیگه ای زندگی می کنید خونه را قبول کنید اجاره بدین وام بگیرید بعد از چند وقت بفروشید و ...

خونه نخریدم شما هم راست میگید .وبی با این حرفای که دیشب رد و بدل شد فکر کنم همون مقداری که میخواستن کمک کنن منصرف شدن

خونه نخریدم شما هم راست میگید .وبی با این حرفای که دیشب رد و بدل شد فکر کنم همون مقداری که میخواستن ...

اشکالی نداره عذرخواهی کن خانوادت هستند دلشون نرم میشه

هر نفسی که فرو می رود ممد حیات هست
چرا فرق میزارن؟ لااقل خونه نمیدن پول کمک می کردند بخرید

چون  معتقدن     فقط باید   به پسر کمک   کرد.          کمی پول  قرض گرفتیم   ازشون،،با  سودش پس گرفتن....   اینم بگم  مدیر  شرکت نفته و خرپول

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
اشکالی نداره عذرخواهی کن خانوادت هستند دلشون نرم میشه

دیشب عذر خواهی کردم ولی داداشم خیلی ناراحت شد.میگفت از حرفات نیت فکرت خوندم نمیدونستم  انقدر ادم چشم تنگی هستی....این حرفو تو بهم زدی رفیقام بهم نزدن.

چون  معتقدن     فقط باید   به پسر کمک   کرد.         &n ...

چقدر بد خیلی ناراحت شدم ان شاءالله خدا این قدر بهتون بده که به پول هیشکی نیاز نداشته باشید برای منم دعا کنید مستاجر هستم تهران هم زندگی می کنم اجاره ها خیلی بالاست 

دیشب عذر خواهی کردم ولی داداشم خیلی ناراحت شد.میگفت از حرفات نیت فکرت خوندم نمیدونستم  انقدر اد ...

باز باهاش حرف بزن نرم میشه براش بگو از سختی های مستاجری 

چقدر بد خیلی ناراحت شدم ان شاءالله خدا این قدر بهتون بده که به پول هیشکی نیاز نداشته باشید برای منم ...

ممنون   فدات شم. منم   اطراف   تهرانم.‌‌‌ماشین و    طلا و‌‌‌همه  چی رو  فروختیم   یه خونه   کوچیک  گرفتیم. شکر خدا  بد نیست،قدیمی سازه،ولی قابل  قبوله.  انشاا‌...شما هم   بزودی   صاحب  خونه میشید عزیزم.    

تکنیک  حباب  صورتی رو  سرچ کن  انجام   بده.جذب   انرژی   مثبت   هست.  من  راستش  اینکارو  انجام دادم،با تصور سازی و انرژی مثبت    از خدا خواستم   یه   اشپزخونه  پنجره دار و بزرگ  نصیبم  کنه.   فقط حواسم نبودد    به این مورد  دقت کنم که  قدیمی ساز  نباشه😃🤣

2706