2752
2734
عنوان

کوتاه بیا در دعوا نیستم

95 بازدید | 19 پست

سلام به همگی شبتون بخیر من یک خانمی هستم که به قول معروف سلیطم و کلا دعوام می سه داد و بی داد می کنم من از رفتار های خیلی یک سری آدم های دور و برم ناراحتم بهشون گفتم ولی بازم تکرار می کنند خیلی بهشون تذکر دادم منم با سیاست های کثیف دورویی و نارو زدن و تهمت زدن و از نقطه ضعف هاشون استفاده کنم و تهدید می کنم که زندگی به سیاه می کشونم و لو می دم همه چی رو و یاد خنجر زدن و از این قبیل؟ به نظرتون چه کار کنم تا به کار اشتباهشون بفهمند مقابل به مثل کردم فایده نداشتم این طوری با سیاست های کثیف دارم می رم فعلا جواب نداده اما همه از من می ترسند و بهم لقب مار افعی دادن و خودم بعضی اوقات در آینه نگاه می کنم و رفتار هامو می بینم می ترسم و خیلی ترسناک شدم خیلی ها می خوان ترک و طردم کنند به نظرتون چه کار کنم؟ من آدم کینه ای و عقده ای هستم و سریع یک کاری که باعث ناراحتیم بشه بکنم سلیطه بازی در میارم با این طوری با سیاست میارم دلم می خواد همش تلافی کنم و انتقام بگیرم تا متوجه بشن چقدر حس بدیه کارایی که می کنند و درس عبرت براشون بشه و از اون ور دلم از کینه و عقده و حرص خالی بشه که بلاخره من کاری کردم و آرامش پیدا می کنه من واقعا دست خودم نیست این رفتار ها چه کار کنم ؟

میترسم یع چیزی بگم سلیطه بازی در بیاری

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ازت میترسم 😶‍🌫️

مار افعی😑

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
میترسم یع چیزی بگم سلیطه بازی در بیاری

به خدا نه 😂 شما ها که کاری نکردید ولی واقعا خودمم خوشم نمیاد نمی تونم کوتا بیام تو دعوا و گذشت کنم و سکوت کنم چون می گم الان می گن چقدر ضعیفه و از حقش دفاع نمی کنه و می گذره و خانوادم همش می گن تو سکوت کن حتی هر وقت حق باهاته منم گفتم چقدر سکوت کنم دیگه بسه من قبلا ها زن ضعیفی بودم و مظلوم بودم بعد ها این طوری شدم چون همش سکوت می کردم و صبور بودن و گذشت می کردم ولی دیدم جواب نمی ده باید چه کار کنم واقعا(:

به خدا نه 😂 شما ها که کاری نکردید ولی واقعا خودمم خوشم نمیاد نمی تونم کوتا بیام تو دعوا و گذش ...

اینجوری سلیطه باشی 

خودتو از بین میبری 

از همه مهم تر خودتو  بی ارزش میکنی از چشم همه می افتی 

این یع نوع بیماریع 

یعنی چی که کوتاه نمیام 

بع نظز من سکوت تو دعوا بهترین پدرسوختگی هس

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
نه واقعا حالم داغونه 

ای جان چه سلطیه مهربونی الهی حال دلت همیشه خوب باشه فقط و فقط سعی کن که به خودت نگیری هر چیزی رو هر کس هم هر چی بگه بزار بگه کم کم عادت میکنی و یاد میگیری ارامش خودت از همه چی مهمتره نه چیزی که مردم فکر میکنن حوصله داری دعوا کنی فقط ریلکس سلیطه جون

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 
من که با شماها کاری ندارم و شماهارو نمی شناسم 😭

شماخانومی یااقا؟؟

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
اینجوری سلیطه باشی  خودتو از بین میبری  از همه مهم تر خودتو  بی ارزش میکنی از چشم ه ...

راست می گید فقط سکوت کردن همیشه خوبه؟ چطوری به فرد نشون بدیم کارش اتباع بوده و باید عذر خواهی کنه ؟ بهعد دیگران فکر نمی کنند ضعیفه و همش می گیره و گذشت می کنه و لبخند می زنه؟

2706