2733
2734

دوستای من خیلی راحت راجب دوست پسراشون صحبت میکنن با ماماناشون حداقل

ولی من یه پشه نر نباید از کنارم رد شه وگرنه خیلی بد میشههه😕

خیلی سخت اجازه بیرون رفتن میگیرم

و ۲۴ سالمه🤷🏻‍♀️

حتما باید با خواستگارای سنتی ازدواج کنم روزگار خودمو سیاه کنم تا اخر عمر عذاب بکشم🥲😭

من ۲۴سالمه یکی اوپن مایند رو بهم توضیح بده😑😂

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نه منم اجازه نمیدم بدون من ،دخترم بره پایین جلو در با دوستاش بازی کنه .

البته۵سالشه🤭ولی حق نداره بدون اجازه بره😆😐واقعا بزرگ هم بشه همینه وضعیت اوپن مایند کیلو چنددده؟من حساسم رو دخترم

خب با یکی اشنا شو  بعدا طرف میاد خاستگاری فقط نمیگید که باهم بودید

اشناهم بشم نمیتونم راحت برم ببینمش

از خونه که میرم بیرون احتمال اینکه خونوادم تعقیبم کنن هست🤷🏻‍♀️

نه خانواده ما  و کلا اقوام ما هم اینطورن ...

منتها من خودم با اجازه و اراده  خودم اینطوری دوست دارم . 

سنم هم کم نیست خودم ۱۸ سالمه ( دو ماه دیگه میشه ۱۹) 

داداشم ۲۳ سالشه اونم تا حالا رل نداشته 🤣( خواسته خودمون هستا پیشنهاد هم داداشم داشته هم من بیشعور ) ...

باور کن بیشتر مشکلات به خاطر اینه من حداقل نمیتونم به هیچ پسری تو این جامعه به جز داداش و بابام اعتماد کنم ... ‌‌. 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
الان مایی که ازدواج سنتی داشتیم بدبخت شدیم ؟ این چه طرز فکریه . خواستگار سنتی برای ادم بیاد یه مدت ر ...

عزیزم

دوره زمون فرق میکنه

خواستگارایی سنتی که تا الان داشتم خیلی  ذهنشون بسته بوده و گیر سه پیچ میدادن

عزیزم دوره زمون فرق میکنه خواستگارایی سنتی که تا الان داشتم خیلی  ذهنشون بسته بوده و گیر سه پ ...

شما مشکل از خواستگارات بوده نه سنتی و غیر سنتیش . توی همین دوره زمونه خیلی ها سنتی ازدواج کردن و خوشبختن 

اوپن مایندی به دوست پسر داشتنه؟؟!!

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2706