2733
2734

ادم خوشکل اخه چجوری زشت میشه

جوری که کسی منو نمیشناسه

قبلا صحبت از خودم نباشه خیلی خوشکل جوری که همه با دیدنم زل میزدن یا میومدن بهم میگفتن خیلی خوشکلی

ولی بعضی دوستام ک زشت بودن الان انقد خوشکل شدن حتی عمل هم انجام ندادن

خیلی غصه میخورم

میگم کاش مثه قبل بشم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آدما تغیر میکنن من بچه بودم مثلا از نوزادی تا بلوغ فوق العاده زیبا یعنی هرجا میرفتم ازم عکس میگرفتن دروان بلوغ تا 16 سالگی فوق العاده زشت دماغم انگار چماق صورتم پر از خال صدام زشت تا 16 سالگی کم کم پف دماغم رفت خالا رفتن زیبا تر شدم و الان که 22 سالمه همه میگن خوشکلی سنت رفته بالا جذاب تر شدی اما زیبایی الانم در مقابلم زیبایی اون زمانم صفر هست