2733
2734

اينارو ميخام اينجا به عنوان درد و دل بنويسم .. نظرتون رو بهم بگيد منو و شوهرم دو سال پيش عقد كرديم خانوادش اشنا هستن دختر خاله هاشم رفيقايه منن از بچگى همش خونشون بودم اولش همه چى خيلي خوب بود خانواده ها عالى بودن .. اينو بگم كه شوهر من از بچگى باباش فوت ميشه و خونه ى پدر بزرگش بزرگ شده

شوهرم يه دايي داره كه يسال ازش بزرگتره ميشه گفت مثه دوتا داداششن ولى از بچگى مقايسه ى بين اين دوتا خيلي زياد بوده خاله هاى شوهرم به داداششون كلى دلسوزى ميكردن چون داداش كوچيكشون بود بعد ٤ تا دختر به دنيا اومد و تا جايي كه ميتونستن به شوهر من بدى ميكردن 

يجورى بوده كه همه سر اون خودشون رو خالى ميكردن 

حالا بگذرييم 

يادمه بعد عقدمون يكى از خاله هاى شوهرم كه هنوز جوونه هى بهم ميگفت فك نكن حالا اين عشق بين شما دوتا ميمونه تا چن سال ديگه همش عوض ميشه و من مثه اسكلا ساكت ميموندم

٦ ماه بعد عقدمون براى دايي شوهوم زن ميگيرن اينو بگم كه خانواده ى شوهرم همشون خيلي خوشگل و بورن حتى خود داييش 

وقتى من عروس اونا شدم كلى بهم تيكه مينداختن و من باز چيزي نميگفتم با اينكه واقعا قيافم خوبه هيكلم خوبه ولى خب باز بگذرييم 

اگه هستيد بقيشو بگم

بگو

خدایا خودت میدونی که من همیشه به مادرم احترام گذاشتم تاجایی که تونستم هواشو داشتم بیشتر از همه غمشو خوردم اما اون جای مهربونی از دهنش سم مار بیرون میریزه . حتی داداشمو که این همه مادرمون حقیر میکنه رو بیشتر از من دوسش داره . اینا حرفای یه بچه نوجوان نیست . حرفای یه زن ۳۰ ساله ست که خودش بچه داره. خدایا خودت کاری کن سر مادرم به سنگ بخوره. دیکه از تحمل این همه سردی خسته شدم. راستی خداجون ممنون بابت همسر مهربونی که بهم دادی همسری که خودش یه تنه جای همه مادر پدر خواهر برادر رو برام پر میکنه. خدایا پسرم و شوهرم رو در پناه خودت نگهشون دار . آمین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

براى دايى شوهرم زن ميگيرن .. حالا چه زنى يه دخترى كه دوقلو داره خواهرش يه چهره ى عالى چشاى درشت سبز پوست سفيد مو خرمايي و خودش يه چهره ى خيلي خيلي عادى داشت و تفاوت بين دوتا يكارى كرد شخصيت دختره خيلي عجيب از اب در بياد از همون روزي كه اين دوتا عقد كردن اين دختره چه كارهايي كه نكرد ولى چون خانوادش پولدار هستن هيچ كسى نميگفت بالا چشش ابرو 

لایک تا بخونم

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

اينجاست كه من ديگه واقعا موندم از رفتاراى عجيب ادما من فقط چون پدر ندارم تكيه گاهى ندارم هر كارى كه دلشون ميخاستو باهام كردن ولى خودش و خانوادش تا يه چيزي ميگفتن كسى دهنش باز نميشد .. وقتى جشنى چيزي باشه من با لباس خوشگل و قيافه ى ارايش كرده قشنگ ميرم كسى نگاهمم نميكنه حالا خودش با موى پف و لباساى مشكي ( جهيزيش همش مشكى بوده ) مياد بعد همه دورش جمع ميشن ذوق ميكنن 

عروسيمو به خاطر خودش و خانوادش عقب انداختن مامانم تون روزا واقعا نزديك بوده خدانكنه سكته كنه از ناراحتى فقط مارو له كردن با كاراشون ولى همچنان تيكه هارو به من مينداختن كسى حرات نميكرد بهش چيزي بگه 

اره بزار الان میان میخونن

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

باز من دهنمو بستم چيزي نگفتم ميگفتم اينا كه مهم نيستن مهم شوهرمه  فكر ميكردم كه قراره منو و شوهرم براى هم بدبختى هاى زندگيمونو جبران كنيم ولى هى .. هيچى نشد

حالا جاى جالب داستان ميدونيد كجاست ؟ حدود ١٠ روز پيش شوهرم مياد ميگه اره يكى اومده بهم گفته زنت تو خيلي بچست خيلي لوسه اصلا نميشه بهش تكيه كرد ( ميدونم اون شخص از خانواده ى شوهرمه ولى نميدونم كيه ) و بعد اون روز شوهرم ١٨٠ درجه اخلاقش با من تغيير كرد هر كارى ميكنم ميگه تو شلوغ كارى تو لوسى تو بچه ى ( دقيقا همون حرفايي كه بهش پشت سرم زده شده ) اخه مرد تو نميبيني اينا چقد بهت بدي كردن تو زندگيت نميبيني چقد بين تو و داييت تفاوت گذاشتن چجورى الان به حرفاشون انقد اهميت دادي چجورى ادما انقد بدن واقعا چرا كسى كه تو اين دنيا پول و پدر و جاه و مقام نداره بايد انقذ له بشه فكنيد فردا پس فردا بخام بچه بيارم چجورى قراره با بچم رفتار كنن ؟ 

دختر خاله ى شوهرم كه تا قبل ازدواجمون بهترين رفيقم بود الان هر جورى كه شده فقط ميخاد زندگيمو از چشم بندازه نسبت به هيچ كسى كوچكترين حسادتو نداره فقط با من اينجوريه تا زن داييه شوهرمو ميبينه جلوم برميگرده ميگه نگاه كن چه خوشگله نگاه كن چقدر فلانه ( با اينكه بنده خدا خيلي قيافش معموليه ) ولى اينجورى ميگه تا من حسوديم شه مثلا و من واقعااا ميمونم كه چته ؟ من رفيقتم مگه نبايد خوبى منو بخاى .. اگه يكى از من جلوش تعريف كنه صورتش قرمز ميشه سرشو ميندازه پايين ..

2706