2752
2734
عنوان

یه پسر مگ میشه انقد خوشگل باشه

138 بازدید | 10 پست

حس میکنم جدی جدی عاشقش شدم:/

من نشده بودم عاشققق 

یه حسی دارم یه حس گیجی 

مجازی حرف میزدیم اول ولی هم محلی بودیم همو ندیده بودیم بیرون بعد چند وقت قرار گذاشتیم همو دیدیم دوبار یجوریم اصن منی که از همه پسرا خجالت میکشیدم بااین خیلی راحتم همش میشینم حرف میزنم خجالت نمیکشم ازش باهاش راحتم همش دلم براش تنگ میشه صبح دیدمش ولی باز دلم تنگشه اونم حس میکنم دوسم داره همش نگام میکنه  خیلی نانازه بچه🥺😂دوتا چشمه کلا انقد چشاش بزرگه با مژه های بلنددد وای دلم براش تنگ شده نمیفهمم چرا اینجوری شدم 😐مامانمم شک کرده همش میگه چرا عجیب شدی نکنه عاشق شدی😂چ حس خوب و بدیه نمیتونم بهش بگم یعنی نباید بگم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاشق شدی رفت😃😃

بدبخت شدم یعنی🥺

تاحالا همچین حسی نداشتم 😭

تقصیر اونه دیگ  همش نگام کرد نگام کرد 

اومده بود تو چشام داشت مژه هامو جدا میکرد میگف چسبیده بهم 😂همش لپمو میکشید اذیتم میکرد حرصیم میکرد  جدا از فکرش نمیتونم بیام بیرون کارم اشتباهه خیلی اشتباه

پسرمنم خیلی خشکله یعنی درآینده دختراعاشقش میشن؟؟؟ البته همین الانم امون نمیدن بسکه بوسش میکنن

ای جونم خدا حفظش کنه ب خوشگلی نیست عشق دست ادم نیست یهو ب خودت میای میبینی عاشق یکی شدی ک اصن با معیارات کلا فرق داره من همیشه عاشق پسرای بودم ک قیافشون شبیه کره ایا  چشای کشیده دارن و هیکلین واییی الان از فکر کسی که  چشاش اندازه کاسس و لاغره نمیتونم دربیام🤦🏻‍♀️😂

بدبخت شدم یعنی🥺 تاحالا همچین حسی نداشتم 😭 تقصیر اونه دیگ  همش نگام کرد نگام کرد  اومد ...

بدبخت چرا کسی که عاشقه خوشبخته چون یه حس ناب رو تجربه میکنه همش حالش خوبه 

فقط کاش یکم نمیزاشتی بیشتر به حریمت نزدیک شه ولی باز امیدوارم حس اونم بهت مشابه باشه

اگه دوست داشتی سنت رو بگو عزیزم🥲😊

بدبخت چرا کسی که عاشقه خوشبخته چون یه حس ناب رو تجربه میکنه همش حالش خوبه  فقط کاش یکم نمیزاشت ...

تاحالا همچین حسی نداشتم ب کسی مامانمم شک کرده بهم 😂

نه کلا جفتمون شوخیم خیلی شوخی میکنیم باهم و چون من لپ دارم هرکی منو میبینه از فامیلامون لپمو میکشه برام عادیه🤦🏻‍♀️

کاش عوض نشه اونچیزی ک ازش انتظار ندارم نشه خیلی قشنگ نگام میکنه 

۱۹سالمه عزیزم چند روز دیگه کیشم۲۰