2752
2734
عنوان

مامان خواستگارم،بهم بگید چه کنم

254 بازدید | 25 پست

من ازدواج کردم اما اینو گوش کنید

مامان من ام اس داره 24سالم بود به خواستگاری برام اوند عاشق من شد منم دوسش داشتم ولی خیلی بچه ننه بود نتونستم تحمل کنم بهم زدم دوباره برگشت گفت تغییر کردم منم گفتم فرصت بدم دیدم تغییر نکرده اون سال به معرف مامانش گفته بود این مامانش مریضه میدونستید؟من خیلی دلم شکست 27سالم شد یکی بهتر از اون اومد تو زندگیم و من ازدواج کردم امروز اون رابطی که بهمون معرفی کرد اون اقارو به مامانم زنگ زد برا احوال پرسی گفت اره مادر فلانی خیلی پشت سر دخترت اون موقع ها صحبت میکرد که تو مریضی و دخترتم اخلاق نداره…اون حرفی که مادر اون زده بود تا شوهرم بیاد مدام تو ذهنم بود نکنه مامانم ام اس داره ازدواج نکنم؟نه نمیتونم شاید خوردم کنن!تروماهای بدی برام ایجاد کرد الانم نمیتونم ببخشمش چیکار کنم ببخشمش؟خیلی دلم شکست هر وقت میاد تو ذهنم لعنتش میکنم چیکار کنم ؟نمیخوام دلم سیاه بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی با نوک دماعش لایکم کنه

با پاشنه پام لایکت کردم😂

دوست خوب من که امضای منو میبینی یا نه حواست نیست و رد میشی اینو بدون در همین لحظه از خدا میخوام گرد و غبار غم از روی دلت بلند بشه و شادی و آرامش رو با تمام وجودت احساس کنی❤️🌱
2731
الان ربطی به تاپیک من داشت؟!

یعنی یکی لایکم‌کنه بیام بخونم تاپیک رو تاحالا همچین پیامایی‌ندیدی تو نی نی سایت؟!

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
خدا بگم چیکارت نکنه مثل گنجشک که نوک میزنه دارم بینیمو میزنم به صفحه گوشیم ببینم میتونم لایک کنم یا ...

😂😂😂

مرسی قشنگ جان😍

تا برم بکارم برسم اینو میگم بیان لایکم کنن تاپیک بخونم

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
2706