2752
2734
عنوان

اسم اَمان قشنگه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاصه ولی اصلاااااااا تو دهن نمیچرخه

وای خیلی ب دلم نشسته بود 🥲🥲🥲

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
اره خیلی خاص بود ولی می دونم عامه پسند نیست حیف🥲🥲🥲🥲

اسم پدر بزرگم هستش خیلی اسمشو دوست داشتم واقعا قشنگه 

سلام به نی نی سایتی های عزیز😊ندا جون سابقم از سال ۸۹ نی نی سایت عضوم اون وقتااینجا کلوپ داشت و۸تامون پایه بودیم سحر.عادله.یاسی سمانه.مهشید.آزاده ساراعشقید به یاد قدیما💖 هرکسی اینجا عضو نبود😲  چه روزااایی بود😌
2731
فقط میخواید اسمه تک باشه 

نه بخدا فقط تو اسم ها ک می گشتم ب دلم نشست معنیش خیلی قشنگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم پدر بزرگم هستش خیلی اسمشو دوست داشتم واقعا قشنگه 

واقعا خیلی قشنگه خدا حفظشون کنه براتون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بخدا فقط تو اسم ها ک می گشتم ب دلم نشست معنیش خیلی قشنگ 

اینهمه اسم قشنگ قشنگ

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706