2752
2734

ترخدا کمکم کنید مُردم از فکر خیال

من ۱۸سالم ایشون ۲۳

من قدم ۱۶۸ ایشون ۵سانت از من کوچیک تره 

هم قدی هم اینکه کلا جثش ریزه البته من وقتی دیدمش پیشش بودم کفش لژ دار پوشیده بودم ۴سه سانتی

باهم قبلا چت میگردیم خانوادش تماس گرفتن و حرف زدیم متوجه شدم خاهرش همکلاسیم بوده

قبافش خیلی خوب و اوکیه وضع مالیش خوبه

دیروز باهم با اطلاع خانواده رفتیم سر دیت که دیدم اونجوره😭

آدم خیلی خوبیه خیلیی خوش اخلاق و دست دلباز وضع مالیش

قیافش هم خوبه ولی قدش😭

ترخدا بگین چکار کنم من قد خیلی برام مهم بوده همیشه یه آدم قدبلند تصور می‌کردم 

الان با این عکس کفشم بنظرتون هم قد میشیم؟یا چکار کنم

استخاره هم زدیم خوب اومد

به این فکر میکنم که بیرون برم از نگاهای بقیه خجالت میکشم

اینکه در آینده قراره بچم قد کوتاه باشه

یا اینکه نمیتونم هیچوقت کفش پاشنه بلند بپوشم 😭😭

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

خب بهم بزن مگ میشه زن کفش پاشنه بلند نپوشه 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ۱۸ سالته قحطی خاستگار نیومده من همسن تو بودم یه خواستگار خوب داشتم بخاطر درسم ردش کردم الانپرستاری میخونم هزار تا پسر بهتر از اون دور و برم هست چرا فک میکنی دیگه شانسی نداری؟ قد مهمه باز اگه هم قد بودید یه چیزی طرف ارت کوتاه تره مگه ترشیدی آخه ؟ اگه دلت نیست ردش کن بعدا که ازدواج کردی ازش زده میشی طلاق میگیریا

2731

ولی اگ دوسش داری یخاطر ی قد کوتاهی بهم نزن لطفا 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

زندگی خودته ببین چی مدنظرته اینجا هرکسی یه نظری داره

یه سلیقه ای

یکی قد بلندبراش مهمه یکی هم که طرف قدش کوتاه باشه مهم‌نیست  براش

فقط خوب تصمیم بگیر که بعدن پشیمون نشی 

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
عزیزم ۱۸ سالته قحطی خاستگار نیومده من همسن تو بودم یه خواستگار خوب داشتم بخاطر درسم ردش کردم الانپرس ...

اخه خیلی آدم خوبیه بخدا نمیدونم چکار کنم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
ولی اگ دوسش داری یخاطر ی قد کوتاهی بهم نزن لطفا 

تقرببا خوبه

من قدم 170 همسرم 174 خیلی اختلاف قد نداریم واسم مهم نیست چون خوب های دیگه داره که در مقابل قد واسم خ ...

این فک کنم ۲سانت اینا کوتاه تر باشه ازم

ولی اخلاقش خیلی خوبه

2706