2733
2734
عنوان

در روز یه وعده غذا میخورم 😿

546 بازدید | 24 پست

حالم از روتین روزانم بهم میخوره 

شب تا صبح بیدار هستم 

صبح میخوابم تااااا عصر یا نهایت سه 

تا به خودم بیام دوش بگیرم شام بذارم بخورم میشه شب 😾یا برم دور بزنم یا یکم کار انجام بدم 

نه صبحانه دارم نه ناهار نه میان وعده 

موندم چطوری پوست و استخون نشدم 

زیر چشمام یکم تیره شده خیلی نه خوشبحال کسایی که روتین سالمی دارن 

چون توی خونم فعالیت ندارم مرتب هست خونه ظرف یا جارو و… باشه سریع انجام میدم 

همسرمم شب ساعت ۱۰ میاد خونه روزا نیست خیلی کم هستش تا باشه هم باهم میخوابیم🤒

تبریک میگم داری هورموناتو نابود میکنی🫡

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نمیدونم چیکار کنم

برنامه بچین برای خودت دفتر برنامه ریزی بگیر

باشگاه برو

پیاده روی برو

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

زندگی من قبل از مادر شدن دقیقا همین شکلی بود و انگیزه ای برای بیدار موندن نداشتم اگر میتونی خودتو با باشگاه کلاسی چیزی مشغول کن چون اینجوری تهش نابودیه بخدا من رفتم این راهو

I’m Ok🙃

چیکار داری میکنی با خودت دختر

صبح باشگاه ثبت نام کن مجبور شی بلند شی .. از یه تایم شب به بعدم گوشی و خاموش کن .. اصل فایده خواب که شبه ارو نداری .. میدونی چه تاثیرات مخربی در اینده به راه داره؟!

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
پدر مادر خواهر بردار ..اقوام نداری من اگه کمی بیشتر بخوابم ویا بیرون نرم  اینقدر زنگ می‌زنند که ...

وقتی بیدار میشم بالای ۱۰ تا تماس دارم همیشه از مادرم و خانوادم 😂😂😂😂اما من همیشه سایلنتم 

2706