2733
2734

شوهرمن برگشته بهم گفته دخترا بیرون میبینم میام تورو میبینم میبینم با تو حال نمیکنم از نظر زیبایی .. من حالم از این حرفش خیلی بده من میدونم یه عمل بینی کنم یه تزریق چربی کنم خیلی خوب میشم شاید دل به خواهش میگه داریم عمرمون هدر میدیم و میخوام زود جدا شم الان بهم خیانت نکرده اما میگه جدا بشم راحت مجرد باشم بعد ۵ سالم ۴۰ سالش شد با یکی ازدواج کنه حال من خیلی بده خیلی مدام خودم سرزنش میکنم حتی به خودم سیلی میزنم تو خیالم یه بارم کردم وقتی حالم بود که تو زشتی حق داره که تورو نخواد 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من انقدر زشت نیستم من فقط پول عمل زیبایی ندارم شوهرمم بخواد میتونه بده اما نمیده .. حتی میگم از مهریم بده ..میتونم بگم چشم رنگی درشت ابرو ها پهن یه صورت لاعر لبا خوب فقط ایراد لاغری صورت دماعم اگه اینا خوب میشدن خیلی خوب میشدم مثلا میبینم یه عکس داعونم که واقعااا بدم میاد نیم رخ فتوشاپ میکنم زمیننن تا اسنون عوص میشم میبینم گونه هام یکم درشت میکنم چقدر خوب میشم 

بگو اونایی که تو باهاشون حال میکنی با تو حال نمیکنن😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
وقتی دنبال پربازدید شدنی ....

به امام حسین قسم الان شوهرم خونه مادرشه الان میاد تو رخت خوابیم بیاد باید گوشی بدارم کنار صبح ببینم پیامارو همه اینجا من میشناسن هزار بار تاپبکام پر بازدید شده چی بهم رسیده یکم حالم خوب میکنم دوباره.. امروز ادیروز انقدر گریه کرده بودم مغزم داشت میترکید

بگو اونایی که تو باهاشون حال میکنی با تو حال نمیکنن😂

شوهرم چهره خوبی داره و بیرون میبینم همه دخترا نگاهشون بهشه کاش خوشکل نبود گاهی میبینم راستش منم میبینمش خوشم میاد میگم من  دخترم اینجورم اونم پسره خوب حق داره ...

بگو عزیزم یه نگاه ب قیافت بنداز اون دخترای خوشگلی ک میگی تف توقیافت نمیندازن چ اعتماد به سقفی داری&n ...

خودش خوبه

2706