2752
2734

بچها ترخدا کمکم کنید مُردم از فکر خیال

من ۱۸سالم ایشون ۲۳

من قدم ۱۶۸ ایشون ۵سانت از من کوچیک تره 

هم قدی هم اینکه کلا جثش ریزه البته من وقتی دیدمش پیشش بودم کفش لژ دار پوشیده بودم لژ سه سانتی

باهم قبلا چت میگردیم خانوادش تماس گرفتن و حرف زدیم متوجه شدم خاهرش همکلاسیم بوده

قبافش خیلی خوب و اوکیه وضع مالیش خوبه

دیروز باهم با اطلاع خانواده رفتیم سر دیت که دیدم اونجوره😭

آدم خیلی خوبیه خیلیی خوش اخلاق و دست دلباز وضع مالیش

قیافش هم خوبه ولی قدش😭

ترخدا بگین چکار کنم من قد خیلی برام مهم بوده همیشه یه آدم قدبلند تصور می‌کردم 

استخاره هم زدیم خوب اومد

به این فکر میکنم که بیرون برم از نگاهای بقیه خجالت میکشم

اینکه در آینده قراره بچم قد کوتاه باشه

یا اینکه نمیتونم هیچوقت کفش پاشنه بلند بپوشم 😭😭

ترخدا بگین چکار کنم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جزو مهم ترین ملاک های منه

قطعا جواب خودم نه هست

هم بخاطر بچم هم بخاطر دید بقیه (نگید مهم نیست) رو روحیه ی من تاثیر میذاره و به پشیمونی یه عمرش نمی ارزه بنظرم

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

یه بساز بفروشی میشناسم قدش خیلی کوتاهه یعنی فکر کنم قدش به شونه زنش هم نمیرسه ولی یه زن داره قد بلند قیاقش مثل ماه میمونه

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2706