2733
2734
عنوان

من به همه چشم میزنم

153 بازدید | 6 پست

لطفا زود قضاوت نکنین چون دست خودم نیس ......واقننننن براخودمم عجیبه چرا اینجوریم حدود ۲ سالی هست اینجوری شدم مثلا یه لحظه از ذهنم بگذره فلانی خوش بحالش فرداش یا ۱ ماه بعدش یا ب همین زودیا یه اتفاقی براش میفته مثلا گفتم خوشبحال فلانی عجب زندگی ای ۱ ماخ نگذشت بچش سقط شد و خیلی اینجور اتفاقا افتاده. حتی خودمم چشم زدم هزار بار مثلا تو دلم یه لحظه گفتم خداروشکر با شوهرم چن ماهه دعوا نمیکنم فرداش دعوا کردیم یا مثلاااا میگم چه عجب یه هفتس سرم گیج نمیره دوباره سرگیجم شروع میشه حتی برای دیگرانن لاحول ولا قوه میخونم که چشم نزنمشون برای خودمم میخونم چون دوس ندارم نه خودمو چشم بزنم نه دیگرانو ولی نمیدونم چرا اینجوری ام دلیلش چیه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

همه پیش چشمت خوب ب نظر میان

صلوات بفرست و اسپند دود کن 

بگو خدایا خوشبختی مثلا فلانی روز افزون باد

قدرت جذب افکار منفیت بالاس متاسفانه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !