2752
2734
عنوان

۲۰ الی ۲۵ کیلو اضافه وزن خیلیه؟

78 بازدید | 8 پست

خیلیه؟🥺🥺🥺

بعد از کاهشش چقد ادم‌ تغییر میکنه؟🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظر خودت چیه به نظر من که خیلیه  من ۱۶۷ قدمه  وزنم ۵۹ بود حالا شدم ۵۶ ۵۷ بهم میگن اسکلت😔

من قدم ۱۶۳ وزنم ۸۲💔🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
2731
من قدم ۱۶۳ وزنم ۸۲💔🥲

عیب نداره ورزش کن به نظرم 

ماکارانی نون برنج کم کن اگه برات بد نیست

نوشابه شیرینی شکلات نخور اگه برات ضرر نداره

ببین همه رو با اگه نوشتم که بازم بدونی خودت بهتر میدونی بدنت چطوری هست