2752
2734
عنوان

دختری که چاق باشه و...

211 بازدید | 28 پست

قیافش خوبه ولی این چاقی میتونه تاثیر بذاره؟

منظورم این خوشگلیش به چشم نیادبا وجود چاقی

چاقی خراب کنه کلا

نظرتون درمورد دختری که چاقه ولی خوشگله؟

بیشتر کدوم‌ به چشم میاد؟

با دلیل بگید لطفا🙂

اضافه وزنش ۲۰ الی ۲۵ کیلو

با دلیللللللل بگیدددددد

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

متاسفانه مردم ایران ظاهربین‌ترین مردم دنیا هستن. من تپلم، اینقدر حرف شنیدم که حد نداره. چند سال پیش به یه نفر ابراز علاقه کردم گفت تو برام کافی نیستی چون چاقی. هرجا هم می‌نشست می‌گفت فلانی رو رد کردم چون چاق بود. بعد از اون دیگه حتی به خودم اجازه ندادم از کسی خوشم بیاد.

پسرا دنبال دختر اسکینی‌ان.

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
چاقی تاثیر بدی میزاره دیدم بار ها گفتن فلانی خوشگله ولی حیف که چاقه

واقعا اینطور گفتن؟🥲من ۸۲ کیلوام🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
۲۰ کیلو خیلیه هر زیبایی رو محو میکنه

اره راست میگی 🥲 ۲۰ کیلو اضاف دارم💔

بستگی به نوع چاقی هم داره

چاقی که هیکلو بکنه مستطیل

چاقی ای که فقط پهلو باشه

خیلی فرق داره با چاقی ای کباسن و ران رو درشت کنه

قد مهمه

چاق و کوتاه اصلا جالب نیست.

در کل بگم برا خانوما اول هیکل بعد چهره

برای آقایون اول هیکل و قد  بعد چهره.

خانمایی هم دیدم که واقعا عجیب چاقی بهشون میومد و خوشکل بودن🥰

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

عزیزم برا دخترمجرد ۸۲خیلی زیاده

قدت چقده؟

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

دقیقا منم همینقدرم

قدت چنده؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
بستگی به نوع چاقی هم داره چاقی که هیکلو بکنه مستطیل چاقی ای که فقط پهلو باشه خیلی فرق داره با چاق ...

واقعا یعنی اول هیکلم‌ به چشم میاد؟💔🥲

قدم ۱۶۳ وزنم ۸۲

2706