2733
2734

یک دختره همکارم هست. که البته زیبا نیست من چهره م خیلی بهتر از اون هست ولی اون خیلی خوش سر و زبونه ولی من آروم و کم حرفم. به محض اینکه ببینه یک پسر مجرد از همکارها یا مراجعه کننده دور و ور من باشه و دو کلمه با من حرف بزنه سریع خودش میندازه وسط نمیذاره ادامه پیدا بکنه. اینم بگم که خودش با یک پسر که تو یک قسمت دیگه کار میکنه تو رابطه هست ولی با بقیه ی پسرها هم خیلی زیاد لاس میزنه. الان من از یک پسر تو محل کار خوشم میاد. ولی تا دو کلمه باهاش حرف میزنم دختره سریع خودش میندازه وسط دلبری میکنه و لوس بازی در میاره. پسره هم انگار واقعا جذبش شده ولی چون تازه اومده فکر کنم نمیدونه دختره تو رابطه هست. شما بگید من با این دختر چیکار کنم. احساس میکنم دارم موقعیت هام رو از دست میدم. به خدا امروز انقدر اعصابم ازش خورد بود از ته دلم نفرینش کردم. چون من دوست دارم یک رابطه خوب داشته باشم ولی انگار این مانع میشه. مخصوصا در مورد این آقایی که تازه اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این همرو میخواد ،براش مهم نیست اینچیزا ،فقط میخواد همه  توجهشون به اون باشه ،حتی شاید دوسداره تنها خانم اون محل کار باشه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731