2752
2734

لطفا اگه درست شدنی نیست طلاق بگیرید با اوردن بچه هیچ کدومتون تغییر نمیکنید 

فقط اون بچس که اسیب میبینه ... میشه یه دیوونه روانی افسرده مث من

بعد میگن چته😃میگن تو که همه چی داری...

کاش فقط کاش یه خانواده فقیر بودیم ولی شاد و با ارامش

#درست_ انتخاب _کنید

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای آره بخدا حق تا ابد 

ننه بابام فکر میکنن وقتی من نباشم هر چقدر داد بزنن و فوش بدن نمیشنوم تا منو میبینن میگن برو بیرون 

دوست دارم بمیرم😃

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
فرزند هاتون وسیله بهبود روانتون و بهتر شدن رابطه همسرتون نیست بعضی ها بخاطر این میارند که با شوهرشو ...

دقیقا...

بعضی شبا میشنوم مامانم میگه مگه نگفتی اینو بیارم رفتاراتو میذاری کنار😃

شدم وسیله حال خوب کن

بخدا منم آدمم

بدبختی اینجاست

گاهی با اومدن بچه زندگی بهم میریزه و زن و مرد میشن دوتا غریبه دشمن....

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
دقیقا... بعضی شبا میشنوم مامانم میگه مگه نگفتی اینو بیارم رفتاراتو میذاری کنار😃 شدم وسیله حال خوب ...

دورت بگردم باور کن بزرگ میشی دیگه خودت عادت میکنی و یک روز دیگه نمیبینی..

تکی؟

"ضد اجتماع"
بدبختی اینجاست گاهی با اومدن بچه زندگی بهم میریزه و زن و مرد میشن دوتا غریبه دشمن....

وقتی مامانت میگه نصف دعوا های من و بابات سر توعه...😃

دورت بگردم باور کن بزرگ میشی دیگه خودت عادت میکنی و یک روز دیگه نمیبینی.. تکی؟

هعی فدات شم..:)

نه خواهر برادرم دارم اونا رو خودشون خواستن