2752
2734

من چطور با همچین ادمی ژن مشترک دارم😐

الان نیایید منو بخورید ولی اصلا یه سری چیزا رو میبینم میگم خوشبحالشون واقعا عقل ندارن راحتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هزاربار یعنی یه حرفای خامی میزنن آدم میگه خدایا چرا به اینا عقل دادی وقتی آکبند برای تو قبر نگهش داشتن؟! یه ثانیه قبل حرف زدن فکر نمیکنن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

😂دیشب همچین حسی داشتم زنک وراج معلوم نبود زن ستیزه یا مردستیز تهشم میگه ببخشیدا ناراحت نشی

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️
2706