2752
2734
عنوان

کل عمرم الکی بود یا ن؟

57 بازدید | 3 پست

نمیدونم اصلا این سبک درسته یا ن نمیخوامم فاز بگیرم

کلا

به عنوان یه نوجوون یه ادمی که خیلی مقید بود الانم هست ولی نه به اندازه قبلا هیچوقت توی زندگیم جایی واسه جنس مذکر نبود

تنها جنس مذکر زندگیم بابام بودو داداشم

نه اینکه فراری باشما اصلا حتی با پسرای فامیلمون یسریاشون حرف میزدم ولی فقققط حرف یا درباره درس یا مدرسه یا همین

هیچوقت نزاشتم نه عاشق بشم نه پسر بیاد داخل زندگیم همیشه هم جوری برخورد کردم که پسرای خیابونی هم جرئت نکنن به شخصیتم توهین کنن بهم پیشنهاد بدن یا هر غلطی بکنن

نمیدونم شاید الان بگید چص بازی الکی چون کسی نیست اینحوری میکنه

ولی واقعا من ادم عاشق شدن نیستم ،از ضعفمم نیست از عزت نفسمه

اینکه هیچوقت با حتی کمبودای شدید احساسی هیوقت محبتو گدایی نکردم هیچوقت نخواستم یه پسر بیاد با چار تا حرفو چارتا چیز میز الکی خرم کنه

نمیدونم راه درسته یا غلط،ده سال دیگه راضیم یا نه از این وضع ولی به عنوان ی نوجوونی که همه دورووریام پی این چیزان واقعا بعضی وقتا از کارای خودم شکه میشم که چرا من انقدر تفاوت دارم

اینم بگم بشدت ادم شلوغو شیطونیم اصلا هم ادم گوشه گیری نیستم ولی این مدلمه

نمیدونم واقعا بنظر شما درسته یا نه که عاشقی توی زندگیم جایی نداره؟

دخترم،محمدرضا غفاریم بازیگره، این اسم هم ماجرا داره پس انقدر نگید پسره.....)خواستار پایان،محکوم به ادامه دادن🙂💔
بزار بری دانشگاه بعد الان که طبیعیه

نمیدونم میگم که ولی شاید حتی باورت نشه ولی سال نهم نص کلاسمون نانزد بودنو الان یکشون بچه هم داره یادم رفت دربارشون و جو اینجا بگم

دخترم،محمدرضا غفاریم بازیگره، این اسم هم ماجرا داره پس انقدر نگید پسره.....)خواستار پایان،محکوم به ادامه دادن🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم میگم که ولی شاید حتی باورت نشه ولی سال نهم نص کلاسمون نانزد بودنو الان یکشون بچه هم داره یاد ...

میدونم 

بازم طبیعیه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731