2752
2734
حتما  ۱۰۰۱ دونه ب نیت اشتیتون ذکر یا ودود رو بگو  قبلش بگو ب چه نیتیه  برا تاپیک م ...

من هم مادرم بیماره....درکت می کنم.....براشون صلوات فرستادم و دعا می خونم انشاالله خوب می شن خیلی زود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این دیگه میشه غرور بیجا باهاش بدحرف زدی و بدون عذر خواهی میگی نمیتونم پیام بدم بعد انتظار داری برگ ...

اول اون گفت ولی من تند رفتم و اون من رو گذاشت بلک لیست

من هم مادرم بیماره....درکت می کنم.....براشون صلوات فرستادم و دعا می خونم انشاالله خوب می شن خیلی زود

انشالله ب حق حضرت زهرا حال مادر شما هم ب زودی خوب خوب شه و تاپیکشو بزنید❤️❤️❤️

برای شفای مادرم عه ته دلت ی صلوات بفرس عاقبت بخیر شی🤎

دقیقا واسه منم پیش اومد هفته پیش بد حرف زدم بعد غرورم نمیزاشت پیام بودم اونم سکوت کرد در جواب بد حرف زدنم.انقدر عذاب وجدان داشتم اخرش پیام عذر خواهی نوشتم و گفتم فقط میخوام ناراحت نباشی .و خیلی خوب شد انتظار هر برخوردی داشتم ازش  ولی خداروشکر خوب برخورد کرد و بخیر و خوشی حل شد

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من
آخه ما تو مرحله آشنایی هستیم 

خب اصلا مسئله آشنایی و اینا نیست من فقط نمیخواستم عذاب وجدان داشته باشم چون منم مقصر بودم وخیلی تند رفتم .اگه فکر میکنی مقصری پیام بده ولی اگه اون مقصر بوده که باز تصمیم با خودته

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من
اول اون گفت ولی من تند رفتم و اون من رو گذاشت بلک لیست

مرد جماعت به زمان نیاز داره تو خودش خشم و نفرتش فرو کش کنه  تا برگرده هرچی الان بری نزدیک تر  بدتر 

میشه و واکنش بدتری داره

چند صباحی دورش نپلک بعد با یه عذرخواهی

انشالله دوباره باهم خوب و خوش و خرم مثل همیشه باشید☘