2752
2734
عنوان

دختر دارا میشه بیاین

135 بازدید | 26 پست

دخترم پنج و نیم سالشه چن ماهه هرچند وقت یکبار شلوار با لباسشو زود زود عوض می‌کنه کلا به خیس شدن لباس حساسه میگه جیشم خیس میشه انگار ترشح داره یه حالت خیسی کم حتی بعد از دستشویی رفتن ..نگرانم ینی چیه 

هیچ رنگ و بویی ندارن فقط انگار خیسه اون ناحیه تند تند خشک می‌کنه خودشو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم ترشح نیست بچه ک تو این سن ترشح نداره علائم بلوغ هم ک نیست فقط حساس شدید یکم اگه هم خیلی اینطور ...

تحرکش زیاده می‌تونه ازون باشه؟بی اختیاری ادرار هم که نیست چون بعد دستشویی کردن هم این حالتو داره 

میره دستشویی خودشو که میشوره با اب لابد خشک نمیکنه با دستمال در نتیجه شرتش خیس میشه یادش بده خشک کنه خودشو

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نام الله☝🫀👑به عشق وطن🇮🇷 مادر❤️پدر🤍  💍miladm🧿 🤰🤱 
میره دستشویی خودشو که میشوره با اب لابد خشک نمیکنه با دستمال در نتیجه شرتش خیس میشه یادش بده خشک کنه ...

والا همچین خشک می‌کنه کم مونده زخم کنه گفتم که به خیس شدن حساسه نه بعدش اینجوری میشه انگار یه ذره آب خورده باشه خودمم دیدم یه ذره در حد یکی دو قطره خیسه لباس

عزیزم آبی که طهارت می گیری نیست؟ یادبده خودشو خشک کنه حتما نه بادستمال باحوله سفید تمیز  یکجا ...

کامل خشک می‌کنه بعدش اینجوری میشه یهو نشسته کارتن میبینه پا میشه خودشو خشک می‌کنه و لباس عوض می‌کنه میبینم یه ذره در حد یکی دو قطره خیسه لباس زیرش

کامل خشک می‌کنه بعدش اینجوری میشه یهو نشسته کارتن میبینه پا میشه خودشو خشک می‌کنه و لباس عوض می‌کنه ...

عزیزم به دکتربگو

امانذار وسواس بگیره

من وسواس داشتم خیلی زجرکشیدم

به هرحال کم سنه گاعی شاید یکی دوقطره ارادی نباشه ولی،شمامشورت کن

دکترمتخصص کودک

کامل خشک می‌کنه بعدش اینجوری میشه یهو نشسته کارتن میبینه پا میشه خودشو خشک می‌کنه و لباس عوض می‌کنه ...

دختر خواهرشوهرم بچه بود اینجوری بود ،خیلی لاغر و ضعیف بود یه خانم دکتر خوب تشخیص داد بیماریش رو وبعد یه عمل کوچک بچه مشکلش حل شد و تپل شد البته الان خانمی شده برا خودش

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2706