2733
2734
عنوان

ماجرای تلخ عشقمون:))))

136 بازدید | 14 پست

سلام، من برای اولین بار سال ۱۴۰۱ با یکی رل زدم و خیلی خیلی عاشقش شدم سال ۴۰۲ خانوادم سر سومین قرار دیدنم و دیگه نتونستیم باهم ارتباط داشته باشیم اون زمان یه دوست داشتم همه ی اینارو میدونست و شماره رلمم داشت، گذشت و گذشت و من افسردگی گرفتم و کل تابستونم گریه کردم ولی بعد فهمیدم رلم که دیگه میشد اکسم ازم متنفر شده دلیلشو نمی دونستم ولی خیلی قلبم شکست شاید باورتون نشه نصف موهام تو اون مدت سفید شده بود:))) با اینکه سنم کمه:) 

خب بعد از یک سال دوری یعنی الان بهش پیام دادم و فهمیدم دوست سابقم که من و فروخت پیش پدر مادرم، پشت من شایعه ساخته بوده و موجب نفرت بین و من و اکسم شده الان وقتی جفتمون فهمیدیم شایعه بوده خیلی گریه کردیم و دلمون برا هم تنگ شده بود و کلی چت کردیم ولی بدی اینجاس جفتمون میدونیم به هم نمی تونیم برسیم اول به خاطر اینکه اون اصالتا عربه و خانواده من از عربا متنفر هستن و دوما اینکه اختلاف طبقاتی دارم و همچنین لو که رفتیم به خانواده هامون قول دادیم بهم فکر نکنیم و فراموش کنیم ولی الان جفتمون هیچ حسی نسبت به هیچ آدمی نداریم و عاشق هم هستیم و داریم از درون نابود میشیم، و الان بهم گفت شاید تقدیر این شد که بهم رسیدیم:)) ولی من اینطور فک نمیکنم و میدونم اگرم اصرار کنیم برسیم با تحقیر هر دو خانواده باید زندگی کنیم و پشتمون پر حرفه:(

لطفا نظر بدید باید فراموشش کنم یا نه؟ البته که هیچکس نمیتونه عشق اولشو فراموش کنه:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هعی، ممنون از نظرت خیلی دلم پره و حالم بده واقعا عاشقشم اما امان از این نظرات خانواده ها:)

ولی خب باید بدونی بین رضایت خانواده و دلت بکی رو انتخاب کنی 

ولی من ترجیح میدم اگر اشتباهم هست این اشتباه عشقم باشه 

پسر خوبیه، باباشم کارخونه داره اما خانواده خودم وضع مالی خوبی نداریم

پسر خوب تویی این دوره زمونه کم پیدا میشه. 

پس سعی کن بدستش بیاری ولی الان ب انتخابت دقت کن اگ خانواده ات راضی نباشند پشتشو شاید نگیرند

2706