2733
2734

سلام شب بخیز 

خانوما من ی سال بیشتره با کسی در ارتباط هستم رابطمون هم جدیه 

قبل من ی رابطه داشتن ایشون ک خب دوست پسرم میگه ک از اولش هم بهش گفتم رو من حساب باز نکن برای ازدواج اینا 

حالا بماند ک ب گفته دوست پسرم چند بار هم کات میکنن ،این دختر خانوم با خواهش تمنا اینو بر میگردونه تو رابطه 

سری آخر دیگ بعدش با من آشنا میشه و نمی‌ تونه برگرده 

اما متاسفانه ما هنوز درگیر اون دختر خانوم هستیم 

هر دفعه پیام میده یکبار میگخ پذیرفتم تو منو نمیخوای 

یکبار میگخ دلم تنگه و قربون صدقه مبره 😑😑😑😑😑

هر سری هم دوست پسر من بلاکش کرده اینو مطمئنم از شاتایی ک از پیامای دختره لهم میده و حرفاس میشه اما یکی دو روز پیش پیام داد بعد مدتهاااا من گفتم بلاک کن 

چند ساعت هم این بحث ما طول کشید اونم هی همزمان پیام می‌ داد بازم مطمئنم جوابشو نداده اما خب لحظه آخر گفتم بلاکش گردی گفت ازه 

ولی بلتک نکرده بود امزوز صبح باز شات ابراز دلتنگی اون دخترو برام فرستاد 

بنظر شما من چیکار کنم 

ظهر در موردش حرف ژدیم تموم شد قضیه ولی دل من آروم نگرفت سر شب این پیاما رو بهش دادم 🥲🥲🥲

بنظرتون چ غلطی بگنم 

کل زندگیم شده این قضیه 

ببین یه چیزی که فهمیدم اینکه اگه یه بار یکیو جدی رد کنی  دو سه بار میاد تلاش میکنه دیگه نمیاد

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
این اصلا جوابشم نمیدت ولی درسته منم برا همین نگران شدم 

ببین من خودم تجربه اینو دارم درست رد نمیکردم چند سال طرف پیگیر بود حسشم میدونم صادقانه بود 

ولی وقتی درست ردش کردم دو سه بار بعدش تلاششو کرد ولی تموم شد 

الانم میگم دوست پسرتم خودش درست ردش نکرده و بهش این حسو داده که منتظر کات کردنت بمونه باهاش اوکی شه

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️