2733
2734
عنوان

میشه کمکم کنید

72 بازدید | 16 پست

وسواس شدید بیماری گرفتم هر دوره به یه چیز گیر میدم انقد میرم دکتر تا خیالم راحت بشه با حرف یه دکترم حالم خوب نمیشه یکی میگه یه مشکل دارم منم تو خودم دنبال اون میگردم،چند ماه پیش یه آشنا بالای ۴۰سال بود بهداشت گفتن چکاپ سینه برو بعدم معلوم شد کیست داره من از اونروز فقط فکرم خرابه حتی رفتم دکتر زنان سونو نوشت رفتم گفت توده خوش خیم و کیست داری خود سونوگرافه گفت چیز خاصی نیس نیاز به دارو و درمان نداره به یه ماما هم نشون دادم گفت چیزی نیس ولی میترسم نکنه سرطان بشه شب و روزم زهرماره مدام دارم چک میکنم😑۲۴سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دقیقا مثل یه چیزی پاشنه پام حس میکنم دست میزنم خیلی درد داره  دوبار دکتر ارتوپد رفتم  می ...

بنظرت من مشکل دارم؟😭یا الکی حساسم 

خیلیارو شنیدم میگن توده یا کیستای خوش خیم چندین ساله دارن هیچکاریم نکردن 

بنظرت من مشکل دارم؟😭یا الکی حساسم  خیلیارو شنیدم میگن توده یا کیستای خوش خیم چندین ساله دارن ...

نع عزیزم خیلی حساسی دقیقا خواهر منم مثل شماست چند سال توده خوش خیم داره فقط قرص ویتامین ای با قرص گل مغربی استفاده میکنه نگران نباش چیزی نیست 

گرچه خودم منم حساسم

نع عزیزم خیلی حساسی دقیقا خواهر منم مثل شماست چند سال توده خوش خیم داره فقط قرص ویتامین ای با قرص گل ...

ویتامین e و گل مغربی فقط خاصیت مسکن داره وقتی که درد داشته باشی فک کنم خاصیت درمانی نداره درسته؟

نع عزیزم خیلی حساسی دقیقا خواهر منم مثل شماست چند سال توده خوش خیم داره فقط قرص ویتامین ای با قرص گل ...

یه جلسه رفتم پیش روانشناس به حدی گریه کردم دلش برام سوخت🤣

2706