2752
2734

سلام خوب هستید 

من واقعا تایم زیادی از روز گوشی دستمه و توی اکسپلور اینستاگرام هستم 

ولی از این وضعیت خسته شدم و دوست دارم که اعتیادم رو به گوشی و اینستاگرام کنار بگذارم 

اگر تجربه مشترک داریم ممنون میشم از تجربیاتتون بگید 

یا اگر راهی هست کمک کنید 

سپاسگزارم 🙏

من ۷سال پیش اکانت اینستام رو دی‌اکتیو کردم

فیل ش ک ن هم نمی‌خرم که وسوسه نشم،فقط تلگرام دارم که با پرو .کسی می‌رم.

توی این چند سال هم وقتم هدر نرفت الکی هم اعصابم راحت بود که نمی‌دونستم کی توی کدوم مهمونی و مسافرته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شب‌ها هم گوشیم رو میذارم روی اپن و میرم میخوابم،بچه‌هام هم اصلا به گوشی عادت ندارن.

توی این چند سال با خیال راحت دوتا نی‌نی رو بزرگ کردم،زبان خوندم و آیلتسم رو گرفتم،پذیرش دانشگاهم رو از خارج از کشور گرفتم و الان دارم کارای ویزام رو می‌کنم.

اینا رو فقط گفتم واسه اینکه بدونی چقدرررر زمان رو داری الکی هدر میدی و اعصاب خودت رو هم به هم می‌ریزی عزیزم❤️