2733
2734
عنوان

پیوند کبد🥺

73 بازدید | 8 پست

سلام همسرم رفته تو لیست چند وقت طول می‌کشه تا پیوند بشه از اطرافیان کسی رو دیدید که عملش خوب پیش رفته باشه

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس نداشته باش یکی از آشنا هامون همینجور شد رفت شیراز و حالش خیلی بد بود بعد نوبتش شد و پیوند زد ا ...

نمیدونید چقدر منتظر موندن..شوهرم رفته شیراز من بخاطر اینکه بچه چهار ماهه دارم نتونستم برم خیلی نگرانشم

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
2731
نمیدونید چقدر منتظر موندن..شوهرم رفته شیراز من بخاطر اینکه بچه چهار ماهه دارم نتونستم برم خیلی نگران ...

نگران نباش گلممم این اشنا ما حالش بد بود و زرد زرد شده بود حدودا فک کنم ۱ سال بود تا نوبتش بشه یادم نیست چقدر 

نگران نباش گلممم این اشنا ما حالش بد بود و زرد زرد شده بود حدودا فک کنم ۱ سال بود تا نوبتش بشه یادم ...

وای یکسال...شوهر منم زردچوبه انگار پاچیدی بهش حالش هم بد بود یکسره تب داره هعی خدا

دقیقا و خیلی هم لزر میکرد  مثلا ما از گرما اتیش میگرفتیم اون سردش بود

دقیقاااا ...یعنی یکسال بچشو نمیتونه ببینه ...یه پسر چهار ماهه دارم من