2752
2734

ما هر هفته یک بار تماس داریم هر شبم گزارش کار من همه سوالامو تو تل پرسیدم الان هیج سوالی ندارم باید فوت کنم بهش بگم تماس نداشته باشیم بده اصلا چیکار کنم😂 اون وقخ باید راجب قیمت خونه حرف بزنم😂😂 ولی به دور شوخی نمیدونم چی بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بگو اقای فلانی من سوال یا مشکلی ندارم خداروشکر  همه رو توی تل پرسیدم ازتون مرسی بابت تماستون&n ...

خب اول تماس بگم خداحافظ  سوالی ندارم ؟ بی احترامی نیست؟ یا بهش پیام بدم بگم سوالی ندارم بد نیست

خب اول تماس بگم خداحافظ  سوالی ندارم ؟ بی احترامی نیست؟ یا بهش پیام بدم بگم سوالی ندارم بد نیست

سلام کن حالشو بپرس و اینا بعد میگه سوالی مشکلی؟ بگو ممنونم سوال و مشکلی نیست توی تلگرام پرسیدم جواب دادین دستتونم درد نکنه

بگم سلام کنکور تایمش عوض شد بعد خداحافظ😂😂 یک جوری نیست😂

نه خواهر من مشاوره داشت 

گفت سلام آقای فلانی مرسی خوبم بله برنامه اوکی بود 

کنکور تایمش عوض شد ؟ توضیح داد گفت مرسی خدا فظ خدافظ

دانشجو❤️👩‍⚕️
2706