2733
2734

از بچگی مدام از آدمای مختلف مستقیم و غیر مستقیم شنیدم که راجع به قیافم نظر میدم و چندین بار واژه زشت رو برام به کار بردن هیچ کدومشون رو یادم نرفته و واقعا روی روحیه و اعتماد به نفسم اثر گذاشته 

مثلا ۱۳ سالم بود یکی تو جمع گفت چقدر شبیه دختر خالتی خالمم هم نه برداشت نه گذاشت گفت نه دختر من به این خوشگلییی

یا یه روز با ذوق یادمه موهامو مدل دادم برم بیرون مامانم گفت هعییی هر کار کنی زشتی 

خواهر و برادرام هم هر وقت دعوا میکنیم بهم میگن زشت و بیریخت

یه بارم زن دایی مامانم گفت چهره خواهرت خوشگل و به روزه مال تو نه چهرت قدیمیه 

هر وقت آرایش میکنم یا دارم شبا قبل خواب روتین پوستیمو میزنم یا مایکلی مختلف خونگی و ... میزنم خواهر برادرم رد میشن باز یه چی میگن 

الان که بزرگ تر شدم برخلاف دوستام و خواهرم تو دانشگاه هیچ پیشنهادی نداشتم و حتی خواستگارم ندارم دیگه کلا به این نتیجه رسیدم که زشتم بخدا خودم تو آینه نگاه میکنم خودمو معمولی مثل بقیه میبینم🥺خدایا عدالتت رو شکر واقعا

نمی‌دونم من حساسم یا نه ولی واقعا کاسه صبرم داره لبریز میشه میخوام ول کنم برم یه جایی که هیچ آدمی نباشه 

تموم این حرفا همیشه میاد سراغم مثل چی صدا ها تو ذهنم پخش میشه 

کآش آدما بیرحم نبودن 

عکست بذار ببینیم 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ناراحت میشدم 

عمل کن 

همه آدما نمیتونن برن سمت زیبایی های درون 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

کاش ادما اینقدز بی رحم نبودن

افرین

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
دوست داشتم ولی خیلی تاپیک زدم بد میشه آشنا باشه🥲

حرفای خواهربرادرا رو جدی نگیر هیچوقت 

مخصوصا تو دعوا همه از اینجور حرفا میزنن بهم 

بعضی آدما هم شخصیت شون پایینه دیگه 

اینکه خواستگار نداشتی دلیل بر اثبات حرفشون نیست 

این ینی اینکه الان رمان تو نیست زمانش که برسه آدم خودت میاد پیدات میکنه این حرفا چیه میزنی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
 فعلا باید صبر کنم درسم تموم شه برم سر کار پول جمع کنم 🥲 اگه بدتر بشه چی 🥺💔

نه ببین تقویت مژه و ابرو بزن خیلی تاثیر داره رو قیافه 

فعلا هم موهاتو با روش های طبیعی پرپشت و بلند کن تا بعدا قسمت های دارای نقصتو عمل کنی 

البته منی که اینو میگم خودم عیب زیاد دارم و بعدا عمل میکنم  فک نکنی خدایی نکرده نگاه از بالا به پایین دارم خودمم مثل خودت هستم ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
نه ببین تقویت مژه و ابرو بزن خیلی تاثیر داره رو قیافه  فعلا هم موهاتو با روش های طبیعی پرپشت و ...

موهام بلندو پر پشتن تا زیر کمرم 

مژه هامم هم بلندن ولی شکل چشامو دوست ندارم همش پف داره 

ابرو دوست دارم برم ولی میترسم بهم نیاد اونوقت دیگه نمیشه کاریش کرد 

خودم هر روز تقریبا انواع ماسک صورت میزارم ،آرایش ملایم میکنم ولی مدام حرف می‌شنوم یه جوش بزنم خانوادم میگن دیگه مثل اینکه به خودت نمیرسی و....

2706