2733
2734

ما یکسال نامزد بودیم  قرار بود عقد کنیم امسال اما نشد به دلایلی  فقط هم خانواده من و خانواده اون در جریان بودن  نشون بودیم

این مدت خانواده من گذاشتن برا اشنایی

من این مدت خیلی باهاش صمیمی شده بودم  قبلشم دوست بودیم     این مدت ک نامزد بودیم من کلی عکس فرستادم براش  اونم میفرستاد

عکسای لختی و نود نه هااا    عکسای عادی یهویی تو خونه   نشسته  خابیده   کلا عکسای یهویی

کلی چت کردیم باهم   لاو ترکوندیم

اینا همشو حذف میکنه؟    بعدا برام پخش نکنه😐

شوهر نکنم بیاد نشونش بده

اهل این کارا هم نبود  ولی نمیدونم چرا ترسیدم یه لحظه

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

نه بابا فوقش اگه پخشم کنه میگی یه مدت با هم نامزد بودیم

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بهش پیام بده بگو کاری نکنه

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)

خب اگه بد نبوده که مسئله ای نیس

چی اونا رو میخواد پخش کنه یا نشون بده

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
بدونه نقطه ضعفش اینه و بدتر کنه تهدیدش کنه؟

اینم هست

خب منطقی باهاش صحبت کنه چی

میخاستی به یکی دیگ شوهر کنی چرا نشونش شدی

از کجا میدونسته چه حرفایی میزنی 

مثل اینه که به کی مه طلاق گرفته بگی تو که میخواستی طلاق بگیری چرا ازدواج کردی😐😐

مادرم مدام میگف  براش عکس نفرستی😬😬😬😬😬

میدونم مامان منم زیاد میگه تازه اولاش که فهمیده بود میگفت چه عکسایی فرستادی بهش   
ولی مامانت منظورش همون عکسای ممنوعس وگرنه عکسای عادی که دیگ اهمیتی ندارن بالاخره نامزد بودین اصلا نترس الکی حساسشم نکن بفهمه داستان میشه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
2706