2733
2734
عنوان

از چشم شوهرم افتادم

341 بازدید | 27 پست

۶ ساله که دانشجوی شهری غیر از شهر خودمم و ۵ ساله که ازدواج کردم.

توی عقد حق تحصیل گرفتم و به همسرمم گفتم که مقطع دکتری ممکنه یکم طولانی شه و قبول کرد.از شانس بد من خورد به کرونا و نزدیک یکسال خوابگاهامون تعطیل بود و پروژه عملی من به تعویق افتاد.بعد از بازگشایی خوابگاها هفته رو دانشگاه بودم و آخر هفته ها برمیگشتم سر خونه زندگیم.

حالا که دم فارغ التحصیلی هستم، همسرم که دیگه خسته و شاکی و کاملا سرد شده ازم، چندین بار گفته برو همون خوابگاه بمون یا نیا خونه.کاش غریبه میزد این حرفو که انگار خنجر به قلبم نشوند.

من تمام خستگیای چند ساعته رفت آمد هر هفته تا خونه  و فشاری که روی دوشم بوده برای آخر هفته های خونه پر مهمونم رو به عشق همسرم به دوش کشیدم و چند سال آزگار رو اینطوری سر کردیم. من ممنون تمام صبوری و فداکاریاشم اما حالا که باید شاد باشیم که دارم درسمو تموم میکنم ،با این بی محلیا و طعنه هاش داغونم کرده

میترسم درسم به قیمت زندگیمون تموم شه.

بر چهره دلربای مهدی صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با اینکه تجربه نکردم همچین حسی رو 

درکت میکنم اما 

کلا ۹۹ درصد مرداموننه ظرفیت دارن نه لیاقت 

الان یه زن زندگیشو خانوادشو شهرشو ول میکنه میره شهر همسرش 

یا یه خانومی شوهرش کارش جوریه که ۱۰ روز در ماه خونس 

اما خانوم داره زندگی میکنه 

حالا چیزی نمیشد به خاطر شما تحمل میکرد 

سختی ها تموم میشن یه روز

اشکال نداره این همه مدت صبر کردی الانم تلاش کن درست تموم بشه

شوهرتم باید این مسئله رو قبول کنه اینو بدووون تو الان اگ بخاطر شوهرت کنار بیای ودرست وتموم نکنی وشاغل نشی میشی یه خونه نشین وفردا طور دیگه از چشمش میوفتی

2706